Traukiame iš spintų skareles: skirtingi ryšėjimo būdai

Traukiame iš spintų skareles: skirtingi ryšėjimo būdai / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-29 08:59
„Kiškio auselė“, „dviguba vaivorykštė“, „vėžlio kaklas“... Tik nesusipainiokite! Šie originalūs pavadinimai – tai skirtingi būdai užsirišti skarelę. O jie mums šiuo metu itin reikalingi, nes, nuslūgus vasaros šilumai, juk nenorime peršalti pačiame darbų įkarštyje, ar ne? Šiandien mokomės rišti skareles su stilingąja tinklaraštininke Wendy.

Žymi mados tinklaraštininkė Wendy – mergina, kurios gyvenimo istorija išties įspūdinga. Wendy Nguyen užaugo vaikų namuose. Aštuonioliktojo gimtadienio ji sulaukė neturėdama kur gyventi, o mokydamasi mokykloje, dirbo net keliuose darbuose, kad susitaupytų pinigų koledžui. Tai nesutrukdė Wendy baigti mokslų geriausiais pažymiais, įstoti į Kalifornijos universitetą Berklyje ir mokytis išsvajotą savo specialybę – psichologiją.

 

Wendy‘s lookbook, arba „Vendės katalogas“, – jos interneto svetainė, kurioje mergina dalijasi savo stiliaus atradimais ir mados dienoraščiu. Sakysite, dar viena eilinė tinklaraštininkė, fotografuojanti save? Anaiptol! Mergina savanoriauja ir padeda benamiams, mokytojauja ir rūpinasi asocialiais paaugliais. Be to, ji domisi menu, kultūra, architektūra ir be galo mėgsta gaminti.

 

wendyslookbook.com nuotr.
wendyslookbook.com nuotr.

 

Wendy sako, kad mada jai – tarsi mašina, kuria ji kuria stilių, žaidžia spalvomis ir formomis. Savo svetainės skaitytojams ji ne tik demonstruoja pačios sukurtus derinius, bet ir kartais pateikia vaizdo patarimų. Pažiūrėkime, kokių elegantiškų skarelių ryšėjimo būdų siūlo Wendy!

 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai