Trakuose ištekėjo dainininkė Evelina Sašenko

Evelinos Sašenko ir Giedriaus Statulevičiaus vestuvių akimirkos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-26 15:16
Šeštadienio popietę Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje dainininkė Evelina SAŠENKO (30) ištarė lemtingąjį TAIP ir ištekėjo už mylimojo Giedriaus STATULEVIČIAUS.

Pora aukso žiedus sumainė po pustrečių metų draugystės.

Svarbiąją dieną nuotaka pasipuošė sniego baltumo suknele, siuvinėta žėrinčiomis aplikacijomis. Suknelės dizainą nuotaka kūrė kartu su siuvėja, atsakinga už sceninius Evelinos drabužius. Argi galima rasti patikimesnes rankas tokiam svarbiam darbui?

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

Damoms pavyko sukurti tobulą įvaizdį vestuvėms, todėl jungtuvių dieną E.Sašenko atrodė išties karališkai. Šventės dieną Evelinos grožis jaudino ne tik jaunikį Giedrių, bet ir visus iškilmių svečius.

Jautri tuoktuvių ceremonija – tai tobula įžanga į šeiminį Evelinos ir Giedrių gyvenimą. Tapimą vyru ir žmona jiedu atšvęs su trenksmu – vestuvinę puotą vakarop surengs su 50 artimiausių šeimos narių ir bičiulių.

Dainininkės E.Sašenko vardas Lietuvai tapo žinomas po 2011-ųjų „Eurovizijos“. Tuomet konkurso finale su daina „C’est Ma Vie“ užėmė 19-ąją vietą. Tais pačiais metais ji pelnė Metų atlikėjos nominaciją per muzikos apdovanojimus M.A.M.A.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai