TOP 5: Velykų dovanos margiems įspūdžiams

Dovanų TOP 5 šeimai ir vaikams / „Geros dovanos“ ir Shutterstock nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-03-26 12:14
Nors Velykas ir šiais metais švęsime karantine, tačiau apie smagias pramogas pasvajojame vis dažniau. Didžiausia Lietuvoje įspūdžio dovanų platintoja „Gera dovana“ kviečia šventes praskaidrinti gerų emocijų pripildytomis staigmenomis ir pristato TOP 5 dovanas šeimai ir vaikams, kurių verta laukti.

1. Diena pramogų parke BOOM PARK

Pramogų parkas BOOM PARK – rekreacijos ir pramogų ant vandens erdvė, kurioje pramogų ras ir maži, ir dideli! Atvykusiųjų laukia batutai ant vandens, supiltas 12 metrų dirbtinis kalnas, nuo kurio galima leistis padangomis, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, 206 m ilgio zip line nusileidimas, kliūčių ruožai, pirtys, lauko tiras, pavėsinės su terasa ir lauko židiniu bei restoranas, kuris pakvies pasistiprinti ir sušilti. Ši dovana pradžiugins visus nuotykių ieškotojus! 

Pramogų parkas „Boom park“
Pramogų parkas „Boom park“

2. Pakilimas į TV bokštą šeimai

Aukščiausias pastatas Lietuvoje – Vilniaus televizijos bokštas – kviečia pasigrožėti Vilniaus miestu iš 19 aukšte esančios apžvalgos aikštelės ir jaukiai praleisti laiką su šeima restorane „Paukščių takas“. 360 laipsnių besisukanti žiedinė bokšto dalis tikrai pralinksmins mažuosius šeimos narius, o vaizdas už lango privers prarasti amą. Nepamirškite pasigardžiuoti ir skaniaisiais restorano vafliais – juos tikrai įvertins kiekvienas smaližius.

Vilniaus televizijos bokštas
Vilniaus televizijos bokštas

3. Susitikimas su ALPAKOMIS ir plaukimas laivu

Susipažinkite su mielaisiais gyvūnais pirmajame alpakų veislyne Trakų rajone! Ekskursijos metu sužinosite, iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo jos minta, kaip tarpusavyje bendrauja ir kuo ypatingi šie gyvūnai. Taip pat galėsite alpakas paglostyti, pavedžioti už pavadėlio, su jomis nusifotografuoti, pamaitinti iš veislyno įsigytu maisteliu.

Po ekskursijos laukia plaukimas laivu nuo Trakų pilies. Tai puiki galimybė pasigrožėti Trakų pilimi, Užutrakio grafo J.Tiškevičiaus rūmais ir pasigėrėti įspūdingu gamtos peizažu. Pilna diena įspūdžių visai šeimai!

Alpakos
Alpakos

4. Pasivažinėjimas keturračiu vaikams

Nustebinkite linksma pramoga jaunuosius vairuotojus ir lenktynininkus! Važiuoti vaikišku keturračiu gali vaikai nuo 4 iki 16 metų (siūlomi skirtingų dydžių keturračiai). Patogi vieta Vilniaus mieste, nauja technika ir abejingų nepaliekanti trasa atvykusiems užtikrins geriausias akimirkas.

Tai nuotykių kupina atrakcija jauniesiems „auto-moto“ aistruoliams, kurie smagų pasivažinėjimą keturračiu motociklu įsimins ilgam!

Pasivažinėjimas keturračiu vaikams / Shutterstock nuotr.
Pasivažinėjimas keturračiu vaikams / Shutterstock nuotr.

5. Dovanų rinkinys IŠBANDYK

Jeigu jaunuolis yra labai išrankus arba jau bandęs galybę pramogų, siūlome jį nustebinti dovanų rinkiniu IŠBANDYK. Tai maždaug 55 pasiūlymai smalsiems ir trokštantiems atrasti naujų potyrių vaikams bei jaunuoliams iki 18 metų! Nuo ramaus jodinėjimo žirgu, masažo, grožio procedūrų ar baleto pamokos iki adrenalino pripildyto „drifto“ ar „kung fu“ treniruočių. Tegul nuotykiai prasideda!

Visas šias dovanas rasite didžiausioje įspūdžio dovanų platinimo el. parduotuvėje https://www.geradovana.lt/velykos kur puikuojasi daugiau nei 2 600 įspūdžio dovanų, galiojančių iki 12 mėn.

„Gera dovana“ – dovanoti gera!

Dovanų rinkinys „Išbandyk“
Dovanų rinkinys „Išbandyk“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai