TOP5 šaltojo sezono tendencijos: vintažas išlieka tarp populiariausiųjų

Šaltojo sezono tendencijos/„Instagram“ nuotr.
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2020-01-02 15:03
Vienos tendencijos mados pasaulyje užsilieka ilgam, kitos praeina ypač greit, tačiau mada – kaip užburtas ratas, nuolat sukasi ir grįžta. Niekam nėra paslaptis, jog būtent vintažas ir visi praėję dešimtmečiai išgyvena savo aukso amžių, tad viskas, kas atrodo sena – šiemet ypač aktualu ir madinga. Taigi, kokios dėmesio verčiausios žiemos tendencijos karaliauja šį sezoną ir kaip jas derinti?

VINTAŽAS

Paskutiniuosius keletą sezonų vintažas ir septintojo bei devintojo dešimtmečio dvasia užkariavo ne tik mados podiumus, bet ir gatvės madisčių širdis. Nuolatinis atsigręžimas į praeitį vis labiau byloja apie nostalgiją praėjusiems dešimtmečiams, kurią byloja nuo septintojo dešimtmečio stiliaus liemenių, ilgų švarkų, žemės tonų atspalvių iki devintojo dešimtmečio sluoksnių, ryškių spalvų ir įvairių tekstūrų maišymo tarpusavyje.

View this post on Instagram

Cozy days ⛅️ @katespadeny #loveinspades

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

View this post on Instagram

Teddy Walk @coach #coachny

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

PŪSTI PEČIAI

Viena populiariausių sezono tendencijų – itin pūstų pečių palaidinės, suknelės ar švarkai. Ši tendencija taip pat galėtų būti priskirta vintažui, kilusi dar iš Viktorijos laikų. Pūsti pečiai puikus pasirinkimas norinčioms modernaus ir išskirtinio įvaizdžio. Tokio stiliaus suknelę derinkite prie ilgaaulių aukštakulnių, o palaidinę – prie džinsų ir aukštakulnių batelių.

KAILIS IR JO DETALĖS

Netikro kailio kailiniai, ypač įvairių ryškių spalvų, šiemet ypač madingi, tačiau neatsilieka ir paltai kailinėmis apykaklėmis ir rankogaliais, taip pat primenantys vintažą. Rinkitės viską, kas dekoruota kailio detalėmis bei ryškias spalvas ir įdomius kirpimus. 

View this post on Instagram

🍂

A post shared by MARIA KRAGMANN (@mariakragmann) on

ODA

Oda – tikra šios žiemos karalienė. Nuo kelius siekiančių odinių aulinukų ir paltų iki suknelių, švarkų ar net palaidinių – viskas, kas pagaminta iš odos, šį sezoną karaliaus tarp mados populiariausių. Jei mėgstate eksperimentuoti mada ir mėgaujatės gatvėje į jus nukreiptu aplinkinių dėmesiu – drąsiai dėvėkite odinius drabužius nuo galvos iki kojų. Odiniai ilgaauliai batai, odinės kelnės, marškiniai ir paltas? Tikrai taip!

View this post on Instagram

Classic Leather @yoox #8byyoox #yoox #adv

A post shared by Linda Tol (@lindatol_) on

PERMATOMI AUDINIAI

Kaip jau teko pastebėti, daugelis šio sezono palaidinių ir suknelių yra pasiūti iš permatomo audinio. Mados namų Saint Laurent kolekcijoje permatomos blizgančios  palaidinės siūlomos dėvėti prie griežto ir šiek tiek per didelio vyriško švarko, tad tai puikiausias derinys vakarėliui. Kadieniškesniam deriniui galite rinktis palaidinę arba švarką permatomis rankovėmis.

Temos:

Stilius Mada

Naujausi straipsniai