TOP 5 meilės filmai, kuriuos būtina pamatyti šią vasarą

Kadrai iš filmų „Šimto žingsnių kelionė“, „Mažoji Italija“ ir „Meilės Punšas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-09 17:05
Meilės kupini filmai išmokys, kad gražiausias jausmas gali būti įvairus: nuo netikėtos pažinties traukinyje iki įsižiebusių jausmų vaikystės draugui. Visus filmus galima žiūrėti „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje.

Vasaros vakarus galite leisti susikūrę kino teatrą namuose. Birželio 17 – liepos 17 dienomis „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformos prenumeratoriai pajausti kino teatro atsmosferą galės laimėdami projektorių. Keturis projektorius „ŽMONĖS Cinema“ prenumeratoriams dovanoja „1A.LT“. Daugiau informacijos apie konkursą skaitykite paspaudę ČIA.

„Meilės punšas“

Ričardo gyvenime išaušta lemtinga diena. Jis ką tik sėkmingai pardavė savo įkurtą kompaniją ir užvėręs biuro duris išeis į pensiją. Deja, paaiškėja, kad įmonės pirkimo procesas tebuvo apgaulė. Ričardas atsipeikėja ir drauge su buvusia žmona sukurpia planą, kaip susigrąžinti pinigus. Buvę sutuoktiniai išvyksta į Kanus taisyti skriaudos, tačiau šalia tikslo Ričardas siekia vėl rasti kelią į Keitės širdį ir atgaivinti kažkada nutrūkusią santuoką.

Filmo anonsas:

 

„Ir visi jų vyrai“

Donato Ulvydo filmo centre – trys stiprios asmenybės su savo požiūriais, idealais, baimėmis ir svajonėmis. Trys moterys, kurios ieško, klysta, pyksta, džiaugiasi, liūdi ir, žinoma, myli. Myli savo gyvenimo vyrus, nors kartais atrodo, kad be jų viskas būtų žymiai paprasčiau. Ingos Jankauskaitės herojė Jurga – sėkminga psichoterapeutė, kurios asmeninis gyvenimas griūva. Kitų žmonių sielos žaizdas gydanti Jurga dabar turės pasigilinti į savo jausmus, norėdama iš naujo surasti savo gyvenimo prasmę ir džiaugsmą.

Filmo anonsas:

„Mažoji Italija“

Leo ir Nikės tėvai kadaise atvažiavo iš Italijos siekti amerikietiškos svajonės ir įkurti nuosavą verslą Toronte. Šeimų įkurtas picų restoranas tampa hitu Mažosios Italijos kvartale dėl išskirtinių skonių. Tačiau vieną dieną šeimų galvos susipyksta ir išdygsta du restoranai. Kol tėvai kariauja, tarp Leo ir Nikės užsimezga romantinis ryšys. Jaunuoliai nusprendžia pasipriešinti viskam ir atsiduoti savo jausmams bei netikėtai aplankiusiai meilei.

Filmo anonsas:

„Prieš vidurnaktį“

Richardas Linklateris laikomas turbūt garsiausios meilės trilogijos kine autoriumi. Pagrindiniai filmo herojai – Džesis ir Selina – savo meilės istoriją netikėtai pradėjo 1995 metais traukinyje į Vieną. Dabar  jie gyvena kartu ir augina dvynukes. Tačiau jų santykiai neprimena romantiškiausios pasaulyje pasakos. Atostogų Graikijoje metu pora iki viešbučio nusprendžia eiti pėsčiomis savo santykių labirintais. „Jei šiandien mes susitiktume pirmą kartą traukinyje, ar išdrįstum mane užkalbinti? Ar paprašytum manęs išlipti iš traukinio kartu su tavimi?“, – Džesio paklausia Selina.

Filmo anonsas: 

„Šimto žingsnių kelionė“

Nuošaliame Prancūzijos miestelyje gyvenimas teka ramia ir jokių išsišokimų nedrumsčiama vaga. Vienintelė miestelio įžymybė – „Michelin“ žvaigždutę turintis prabangus restoranas, kuriame nevengia apsilankyti ir aukščiausi šalies vadovai, ir pramogų pasaulio žvaigždės. Miestelio ramybę sutrikdo, kai priešais restoraną atsikrausto šeima iš Indijos ir atidaro... restoraną! Prasideda linksmas dviejų konkuruojančių įstaigų pasikandžiojimas, kuris galiausiai parodys, kad prieškininkai ne tokie jau skirtingi.

Filmo anonsas: 

Visus filmus rasite: www.zmonescinema.lt

Naujausi straipsniai