Top 4 aksesuarai, sužadinantys norą sportuoti gryname ore

Sportas lauke / 123RF.com nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Po truputį šylant orams, o sporto klubams esant uždarytiems, neretas susimąsto apie sportavimo galimybes lauke. Tačiau prisiversti pakilti nuo sofos ir po darbo dienos eiti mankštintis gali būti nelengva užduotis, kuriai reikia pasiryžti. Padėti atrasti motyvacijos iš esmės gali keli visai paprasti sportui reikalingi aksesuarai.

Pateikiame 4 aksesuarus, kurie sužadins norą mankštintis ir užtikrintai padės turėti efektingą treniruotę bet kokiu oru.

Be gertuvės – nė iš vietos

Įvairiausių spalvų, formų ir dizaino madingiausios gertuvės įkvėps ne tik noro kuo dažniau sportuoti lauke ir prireikus atsigaivinti, tačiau taip pat padės suformuoti ir naudingus įpročius. Ar žinojote, kad per dieną specialistai pataria išgerti bent jau 2 litrus vandens? Tad gertuvė ypač naudinga artėjant šiltajam sezonui, kuomet šylant orui, mūsų organizmui sparčiai pradeda trūkti skysčių. Tai ypač pasireiškia intensyviai sportuojant. Tad gertuvę į rankas ir pirmyn į lauką!    

Gertuvė

Pirštinės visagalės 

Kone kiekvienas esame kritę nuo dviračio. Jei ne dabar, tai vaikystėje sukant pirmuosius ratus – tikrai. Tačiau nenorint, kad tai pasikartotų, yra labai paprastas sprendimas – pirštinės! Ryškios, o svarbiausia, saugumą padedančios užtikrinti dviratininko pirštinės gelbės kasdien minant kilometrus. Pirštinės padarys važiavimą dviračiu komfortišku ir maloniu, leis delnams kvėpuoti, užtikrins rankų stabilumą ant vairo ir apsaugos nuo nutrynimų ilgų važiavimų metu. O ką jau kalbėti apie atvėsusį orą, kuris neretą pabaido kišti nosį į lauką. Kokybiškos ir vėją sulaikančio pluošto pirštinės užtikrins pastovią rankų šilumą ir padrąsins sėsti prie dviračio vairo bet kokiu oru. 

Sporto pirštinės

Išmanusis laikrodis

Sunku ir beįsivaizduoti kasdienes treniruotes lauke nestebint savo širdies ritmo, pulso ar kitų būtiniausių parametrų. O ką jau kalbėti apie matomą progresą ir vis didėjančią motyvaciją besitreniruojant padaryti daugiau nei vakar. Naujasis išmanusis „Huawei Watch GT 2e“ laikrodis, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir žaismingomis grafito juodos, lavos raudonos ir mėtų žalios apyrankių spalvomis, yra funkcionaliai pritaikytas geresnei sportavimo patirčiai. Jame įdiegtos technologijos leis pasisemti įkvėpimo, užsidegti aistra sportui ir išbandyti daugiau kaip 100 individualių treniruočių režimų, o galinga baterija užtikrins net iki 2 savaičių veikimą be įkrovimo. Tad viskas jūsų rankose, tiksliau – ant jūsų rankos!

Išmanusis laikrodis

Snapelis nuo saulės

Jei dar  kyla abejonių dėl snapelio naudos sportuojant, tai artėjant vasaros sezonui jos kaipmat turėtų išnykti. Stilingas snapelis ne tik puikiai derinsis prie jūsų mėgstamos sportinės aprangos, tačiau ir apsaugos jūsų akis nuo saulės bei kontroliuos drėgmę, kadangi gaminio medžiaga greitai išdžiūsta ir lengvai išgarina prakaitą, o tamprus dirželis tvirtai prilaikys ir nespaus. Puikiai tiks bėgimui, tenisui ar kitam jūsų mėgstamam sportui lauke.

Snapelis nuo saulės / 123RF.com nuotr.
Skaitykite daugiau