TOP 3 filmai, kuriuos galima žiūrėti sode

Filmas „Mėnesienos magija“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-19 17:35
„ŽMONĖS Cinema“ filmų žiūrėjimą nuo sofos perkelia į... sodą! Namų kino platformoje esančius filmus galima žiūrėti visur. Pristatome geriausius filmus, kuriais galite mėgautis ten, kur atostogaujate.

„Meilės punšas“

Ričardo gyvenime išaušta lemtinga diena. Jis ką tik sėkmingai pardavė savo įkurtą kompaniją ir užvėręs biuro duris išeis į pensiją. Deja, paaiškėja, kad įmonės pirkimo procesas tebuvo apgaulė. Ričardas atsipeikėja ir drauge su buvusia žmona sukurpia planą, kaip susigrąžinti pinigus. Buvę sutuoktiniai išvyksta į Kanus taisyti skriaudos, tačiau šalia tikslo Ričardas siekia vėl rasti kelią į Keitės širdį ir atgaivinti kažkada nutrūkusią santuoką.

Tobulas pasimatymas“

Jurgitos Jurkutės vaidinama herojė Lina svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Išsityčiojęs iš merginos savo laidoje, jis pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu?

 „Mėnesienos magija

Woody Allenas „Mėnesienos magijoje“ nukels į praėjusio amžiaus pradžią. Colino Firtho vaidinamas britų iliuzionistas Stenlis netikėtai sulaukia pasiūlymo vykti į Prancūzijos Rivjerą. Tiesa, ne magijos triukų rodyti, o išnarplioti galimą apgavystę. Stenlis turės perprasti garsiąją Sofiją – aiškiaregę, bendraujančią su anapusiniu pasauliu. Bendravimas su mergina magui iškels visiškai naujų klausimų ir dvejonių apie tikrosios magijos egzistavimą.

Visus filmus rasite: www.zmonescinema.lt

Naujausi straipsniai