TOP 10 įspūdžio dovanų Kalėdų proga

Skrydis oro balionu
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-12-18 09:26
Šiais metais šventes pasitiksime kiek kitaip – namuose, be gausių šeimų susibūrimų. Tačiau noras džiuginti artimuosius dovanomis – niekur nedingsta. Įspūdžio dovanų platinimo įmonė „Gera dovana“ kviečia įgyvendinti neįgyvendintas svajones ir dovanoti jas saugiausiu būdu – siunčiant net metus galiojantį elektroninį dovanų čekį. Taip artimieji galės išpildyti savo tikruosius norus palankiu metu. Pristatome jums TOP 10 įspūdžio dovanų, kurios nudžiugins kiekvieną.

Skrydis oro balionu

Tai viena populiariausių pramogų, kuri nepalieka abejingų! Skrendant pakylama virš namų stogų, atsiveria platūs horizontai ir kvapą gniaužiantys vaizdai. Po skrydžio visi pirmąkart skridusieji yra „krikštijami“ pagal senas pirmųjų oreivių tradicijas. 

Nakvynė viešbutyje

Svajojantiems apie ramų poilsį, puiki dovana – nakvynė viešbutyje. Tereikės išrinkti miestą ar kurortą, kuriame jūsų artimasis mėgsta ilsėtis, ir padovanoti jame norimą poilsį: Druskininkuose, Birštone, Anykščiuose, o gal pajūryje? Daugiau nei 300 viešbučių pasiūlymų rasite www.geradovana.lt.

Nakvynė viešbutyje
Nakvynė viešbutyje

Gurmaniškos degustacijos

Gomurį pamaloninti mėgstantiems artimiesiems tikriausiai nėra nieko geresnio nei degustacinės vakarienės: restorano šefai stebina savo gamintais šedevrais ir siūlo pasimėgauti brandžiaisiais gėrimais. Rinkitės gurmaniškus gruziniškų, viduramžių, meksikietiškų, sūrio, kibinų ar gėrimų degustacijas. 

Gurmaniškos degustacijos
Gurmaniškos degustacijos

Pasivažinėjimas „Lamborghini“ ar „Ferrari“

Variklio griausmas, adrenalino šiurpuliukai ir vėjas plaukuose laukia vairuojančių „Lamborghini“ bei „Ferrari“  ar sėdinčių šių automobilių šturmano vietose. Tai pramogos, kurios ypač tinkamos automobilių ir greičio gerbėjams, svajojantiems išbandyti šiuos pasaulinio lygio žvėris. Pasivažinėjimas miesto gatvėmis arba sportinio bolido „Lamborghini Huracan GT“ išbandymas Nemuno žiedo trasoje – dovana, kurios įspūdžiai išliks ilgam. 

Pasivažinėjimas „Lamborghini“
Pasivažinėjimas „Lamborghini“
Pasivažinėjimas „Ferrari“
Pasivažinėjimas „Ferrari“

Dovanų rinkiniai 

Jeigu sunku išrinkti, kurią mylimojo svajonę įgyvendinti ar kokią pramogą dovanoti artimajam – rinkitės dovanų rinkinius. Tai kruopščiai paruošti pasiūlymai, iš kurių dovanos gavėjas pats išsirinks norimą pramogą. Dovanų rinkinius JAI, JAM, LAIKAS DVIESE, VAKARAS RESTORANE, IŠBANDYK rasite www.geradovana.lt.

Vakaras restorane
Vakaras restorane

Jodinėjimas žirgais

Jodinėjimas ypač nudžiugins gamtos mylėtojus ir romantikus. Ristele keliauti miško takeliais apsuptomis apylinkėmis ir pailsėti nuo miesto šurmulio – tikras malonumas. Nesijaudinkite, jei nemokate joti, – patyrę treneriai lydės visos pramogos metu ir pasidalins naudingais patarimais. Jei joti atvirame lauke pasirodys baisu, visada galima  pasilikti uždarame manieže.

Jodinėjimas žirgais
Jodinėjimas žirgais

Šuolis su virve

Tai dovana skirta tam, kuris seniai svajoja apie ekstremalią pramogą, laisvą kritimą ir kvapą gniaužiančius nuotykius! Neprireiks nei ilgo instruktažo, nei lėktuvo – šuoliui su sertifikuota įranga per keletą minučių paruoš ir saugumo taisykles paaiškins ilgametę alpinistinę patirtį turintis profesionalus instruktorius. Šuolis su virve vyksta Kaune, nuo Trijų mergelių tilto. 

Šuolis su virve
Šuolis su virve

SPA ir masažai

Svajojantiems apie atsipalaidavimo akimirkas ir tikrą pasilepinimą – dovanokite SPA ar masažų ritualą. Aromaterapiniai, atpalaiduojamieji, energijos suteikiantys, gerinantys sveikatą, jauninamieji, liekninamieji masažai... Jų tiek daug, kad kiekvieno poreikiai gali būti patenkinti apsilankius artimiausiame SPA salone.

SPA ir masažai
SPA ir masažai

 

Pakilimas į Vilniaus televizijos bokštą

Vilniaus televizijos bokštas – unikali vieta, į kurą pakilus, visa Vilniaus panorama, esant giedram orui, matosi kaip ant delno. 165 m aukštyje esanti apžvalgos zona yra 55-ame aukšte, lyginant su daugiabučiais pastatais. Norintiems ne tik pasimėgauti įspūdingu vaizdu, bet ir gardžiais patiekalais, galima dovanoti pakilimą į Televizijos bokštą ir romantišką vakarienę restorane „Paukščių takas“.

Pakilimas į Vilniaus televizijos bokštą
Pakilimas į Vilniaus televizijos bokštą

Skrydis parasparniu

Skrydis parasparniu – lengvu nešiojamuoju sklandytuvu – neabejotinai patiks aštresnių pojūčių mėgėjams. Specialūs įgūdžiai nereikalingi – po trumpo instruktažo į dangų kylama su patyrusiu pilotu. Skrydžio metu pramogautojai sužinos, kaip valdomas parasparnis ir galės pasigrožėti žeme iš paukščio skrydžio. 

Skrydis parasparniu
Skrydis parasparniu

Išrinkę staigmeną, nepamirškite dovanos gavėjo informuoti, kad dovanų čekiai ir dovanų rinkiniai galioja 12 mėn. Jei atsitiktų taip, kad nepavyks apsispręsti, ką išsirinkti,  visada galima dovaną nemokai pasikeisti arba pratęsti jos galiojimą. 

Jeigu kilo klausimų renkantis įspūdžio dovanas internetinėje svetainėje www.geradovana.lt, skambinkite tikriems dovanų ekspertams kasdien nuo 8 val. iki 24.00  val. telefonu (8 5) 205 2099. 

Dovanoti gera! 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai