TOP 10 „Instagram“ stiliaus tiklaraštininkių užsienyje, kurias verta sekti

„Instagram“ stiliaus tiklaraštininkės / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-18 17:00
Nepaslaptis, jog socialinis tinklas „Instagram“ šiuo metu yra ant didžiulės savo šlovės bangos. Ypatingai visiems estetikos mylėtojoms ir mados tinklaraštininkams, kuriems jis atvėrė didžiules galimybes bei padėjo išpopuliarėti ne tik savo šalyje, bet ir visame pasaulyje. Net ir tinklaraščiai, atrodo, jau liko nuošalyje.

„Instagram“ žavi tuo, jog jame galima rasti be galo daug idėjų bei įkvėpimo, todėl nekantraudami jums norime pristatyti kelias labai stilingas, bet tuo pačiu skirtingas moteris, kurios galbūt įkvėps jus stiliaus pokyčiams, o gal net padės atrasti artimą stilių.

@pernilleteisbaek

Šis profilis – tai tikras skandinaviško minimalizmo ir šiuolaikiškumo derinys. Yra sakoma, jog skandinavai pasižymi ypatingu stiliaus pojūčiu, o skandinavišku minimalizmu žavisi visas pasaulis. Todėl šią stilingą moterį privalu sekti! Beje, ji yra parašiusi didelės sekmės sulaukusią knygą „Dress Scandinavian: Style Your Life and Wardrobe the Danish Way“.

Beige hunter???? #dressedindutti

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

@vikyandthekid

Pažiūrėjus į šią moterį, taip ir norisi šypsotis! Spalvingas, nuotaikingas ir labai stilingas profilis. Beje, jei esate tikra mados mylėtoja ir auginate mažus vaikus – šis atradimas kaip tik jums, nes jame rasite ne tik kaip stilingai atrodyti pačioms, bet ir jūsų mažiesiems.

@emilisindlev

Vis dar bijote ryškių spalvų? Ši mergina – puikus pavyzdys kaip jas derinti tarpusavyje ir atrodyti išties pribloškiamai. Pasižvalgyti po jos spalvingą profilį tikrai verta! O galbūt pokyčiams spintoje užleisti vietą ryškiaspalviui garderobui įkvėps ir jus?

????+????

A post shared by EMILI SINDLEV (@emilisindlev) on

@xeniaoverdose

Ši miela mergina šiuo metu yra viena populiariausių ir labiausiai matomų mados tinklaraštininkių visuose madų pristatymuose, o gatvės mados fotografai nepraleidžia progų ją įamžinti. Jos stilių būtų galima apibūdinti kaip šiuolaikiškos klasikos ir „edgy“ mišinys.

Have a warm charisma and an iced cold brew ????????‍♀️ #wisdomoftheday ????

A post shared by XENIA ADONTS (@xeniaoverdose) on

@dashakos

Jei esate moteriškos elegancijos gerbėja, šis profilis kaip tik jums! Klasika, elegancija ir truputis romantikos – taip būtų galima apibūdinti šios žavios moters stilių. Beje, jei žavitės egzotinėmis nuotraukomis iš kelionių, šiame profilyje jų tikrai rasite.

@songofstyle

Ši moteris savo mados blogą pradėjo rašyti dar tuomet, kai toks fenomenas kaip mados tinklaraštininkė dar nė egzistavo. Be to, ji yra parašiusi The New York Times bestseleriu tapusią knygą „Capture Your Style“. Jei esate tikra romantikos mylėtoja, privalote ją sekti!

My favorite ????ong @songdani ❤️

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

@soniafrancex

Jei nebijote eksperimentuoti ir „prašauti pro šalį“ šis profilis kaip tik jums. Šios šarmingos merginos stilius ypatingai drąsus, o gebėjimas derinti, atrodo, tarpusavyje nesuderinamus ir skirtingus stilius – pribloškiamas. Visiška eklektika ir stilių mišinys, kuris atrodo tikrai drąsiai ir išskirtinai.

Sunday mornings in the south of France ???????????? #ootd

A post shared by Sonia Lyson (@soniafrancex) on

@tineandreaa

Minimalizmas, švara ir šiuolaikiška klasika. Šios merginos profilis itin švarus bei tvarkingas. Jame galima rasti ne tik stiliaus nuotraukų, bet ir meniškai nufotografuotų stiliaus detalių. Ypatingai jaučiama jos silpnybė bateliams!

Wearing those not so comfortable shoes

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

@giizeleoliveira

Ši išskirtinių bruožų, braziliško kraujo mergina savo stiliumi tikrai kaitina krauja! Drąsus, šiek tiek berniukiškas ir „edgy“ mišinys nuotraukose atrodo išties įspūdingai, labiausiai primenantis šiuo metu taip „ant bangos“ praėjusio dešimtmečio stilių, kuriame persipina sportinis stilius ir maištininkės įvaizdis.

Oculus ✨ #nyc #???? #????

A post shared by Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) on

@lifeofboheme

Jau vien iš pavadinimo galima spręsti apie tai, koks yra šios merginos profilis. Ir tikrai taip! Alsuojantis bohema, menu bei minimalizmu. Jos stilių galima apibūdinti kaip „chic&minimalism“. Beje, jos profilyje gana didelę dalį užima interjeras, todėl jei domitės mada, interjeru ir menu ši moteris privalo būti jūsų sekamų žmonių rate!

A post shared by Marta Cygan (@lifeofboheme) on

@adenorah

Profilis, kuris alsuoja tikra prancūziška elegancija. Ne paslaptis, jog prancūzių gebėjimas visuomet atrodyti nepriekaištingai yra lig šiol aptarinėjamas. Jeigu ir jums kyla tas pats klausimas, kaip visada atrodyti pasitempus ir nepriekaištingai, privalu pasekti šį profilį.

Getting ready for tonight @pronovias show ✨#pronoviasfashionshow

A post shared by AnneLaure Mais (@adenorah) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai