Top 10 dovanų tėčiui – nuo ramaus poilsio iki ekstremalių išbandymų

Enduro motociklo pamoka su Arūnu Gelažninku/ Partnerio nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-06-02 10:35
Didžiausia Lietuvoje įspūdžio dovanų platintoja „Gera dovana“ pristato TOP 10 įsimintinų dovanų, kurias galite įteikti savo brangiam tėčiui ir nustebinti naujais potyriais.

1. Skrydis oro balionu

Tėčiui, kuris ieško dar nepatirtų emocijų, skrydis oro balionu tikrai užgniauš kvapą. Ore skriesite lengvai, be jokio garso, atsivers nepakartojami gamtos vaizdai, namų ir bažnyčių stogai, tolimi horizontai. Tėtis galės išsirinkti skrydį net iš 4 Lietuvos vietų – Vilniaus, Panevėžio, Trakų ar Molėtų.

Skrydis oro balionu/ Partnerio nuotr.
Skrydis oro balionu/ Partnerio nuotr.

2. Žvejyba Kuršių mariose

Jei jūsų tėtis užkietėjęs žvejys ir negali įsivaizduoti laisvo laiko be žūklės, padovanokite jam net 5 valandų trukmės žvejybą Kuršių mariose! Pramogos metu žvejojami starkiai, ešeriai ir lydekos – jų gausu prie Kiaulės nugaros ir „gintarinių duobių“. Po 5 val. nuo išplaukimo pradžios jūsų tėtis tikrai grįš su laimikiu!

Žvejyba Kuršių mariose/ Partnerio nuotr.
Žvejyba Kuršių mariose/ Partnerio nuotr.

3. Superautomobilio „Lamborghini Huracan“ vairavimas

Tėčiui, kuris visuomet trokšta ekstremalių pramogų, įteikite pasivažinėjimą itališku gražuoliu. Šį superautomobilį tėtis galės valdyti pats arba tapti šturmanu, kai už vairo sėdės profesionalus lenktynininkas ir leis pajusti visas garsiojo „Lamborghini Huracan“ galimybes.

Superautomobilio „Lamborghini Huracan“ vairavimas/ Partnerio nuotr.
Superautomobilio „Lamborghini Huracan“ vairavimas/ Partnerio nuotr.

4. Vyriškas SPA ritualas

Tėčiai dažniausiai skęsta nesibaigiančiuose darbuose, rūpesčiuose ir reikaluose. SPA ritualas – puikus būdas pasirūpinti sveikata, gera savijauta ir skirti dėmesio tinkamam poilsiui. Tad nustebinkite tėtį apsilankymu profesionaliame SPA salone, kuriame jis galės atsipalaiduoti, pasimėgauti gydomuoju, taškiniu, tonizuojamuoju ar atpalaiduojamuoju masažu.

Vyriškas SPA ritualas/ Partnerio nuotr.
Vyriškas SPA ritualas/ Partnerio nuotr.

5. Dovanų rinkiniai

Net išrankiausio norus patenkinsite, išrinkdami dovanų rinkinį! Elektroninėje parduotuvėje www.geradovana.lt arba fiziniuose prekybos taškuose rasite daugiau nei 20 skirtingų dovanų rinkinių pagal skirtingas pramogų kategorijas: SPA ir masažai, nakvynės, vakarienės, aktyvios pramogos ir kt. Vieni iš populiariausių rinkinių Tėčio dienos progai – JAM, EXTREME ir PRAMOGAUK. Dabar net galite pasinaudoti unikalia proga įsigyti šiuos dovanų rinkinius su -20 proc. nuolaida.

Dovanų rinkiniai/ Partnerio nuotr.
Dovanų rinkiniai/ Partnerio nuotr.

6. Enduro motociklo pamoka su Arūnu Gelažninku

Tai puiki dovana tėčiams, mėgstantiems greitį, adrenaliną ir aktyvias pramogas. Daugkartinis Lietuvos motokroso čempionas, Europos jaunių čempionato prizininkas, pasaulio čempionato dalyvis ir Dakaro maratone geriausiai pasirodęs Lietuvos motociklininkas suteiks svarbiausią informaciją apie taisyklingą vairavimą. Pamoka vyksta mokymams pritaikytose trasose su specialiomis kliūtimis, tad jūsų tėtis tikrai jausis saugiai.

Enduro motociklo pamoka su Arūnu Gelažninku/ Partnerio nuotr.
Enduro motociklo pamoka su Arūnu Gelažninku/ Partnerio nuotr.

7. Vakarienė arba degustacija

Pakvieskite tėtį vakarienės ir atraskite naujus skonius drauge: rinkitės Azijos, Italijos, Gruzijos ar modernios lietuvių virtuvės patiekalus! Jeigu norisi ne tik įdomių valgių, bet ir neįprastos aplinkos, pakilkite vakarienės į Vilniaus televizijos bokštą, kur saulei leidžiantis atsiveria auksinė sostinės panorama. Taip pat galite išbandyti vakarienę tamsoje, kur maistu skanausite visiškoje tamsoje.

Vakarienė arba degustacija/ Partnerio nuotr.
Vakarienė arba degustacija/ Partnerio nuotr.

8.Monster Truck“ vairavimas trasoje

Kas šis monstras yra iš tikrųjų? Tai pikapo „Dodge“ pagrindu pagamintas visureigis, kurio kėbulo ilgis siekia net 6,2 m, o aukštis – beveik 4 m. Tačiau didžiausią įspūdį daro jo ratai, kurių skersmuo siekia net 1,7 m, o svoris – 150 kg. Jūsų tėtis važiuos 24,5 ha plote įrengta specialia trasa, kurioje yra 30 įvairaus dydžio kalnų ir 4 ekstremalios zonos, tad nuotykių ir adrenalino kupinų akimirkų tikrai netrūks!

„Monster Truck“ vairavimas trasoje/ Partnerio nuotr.
„Monster Truck“ vairavimas trasoje/ Partnerio nuotr.

9. Nakvynė viešbutyje

Net ir supertėčiams reikia atokvėpio, kokybiško poilsio ir ramybės. Poilsis su nakvyne suteiks galimybę bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės, pakeisti aplinką ir pasidžiaugti nerūpestingomis akimirkomis! Dovanokite poilsį Birštone, Druskininkuose, Palangoje ar kitame mieste, kur jaukiuose viešbučiuose kartu su SPA centrais jūsų tėtis galės pailsėti ir pasimėgauti savo diena.

10. Pasiplaukiojimas jachta

Pasiplaukiojimas jachta – puiki pramoga tėčiams, vertinantiems ramų poilsį gamtoje. Plaukdami galėsite gėrėtis pakrančių vaizdais. Jei plauksite Trakuose, jus pasitiks didinga Trakų pilis, jei išsirinksite Kauno marias – Pažaislio vienuolynas. Beliks tik atsipalaiduoti, įkvėpti gryno oro ir mėgautis bangų, saulės spindulių bei vėjo gaivos teikiamais malonumais.

Pasiplaukiojimas jachta / Partnerio nuotr.
Pasiplaukiojimas jachta / Partnerio nuotr.

Visas šias dovanas rasite didžiausioje įspūdžio dovanų platinimo el. parduotuvėje www.geradovana.lt, kur puikuojasi daugiau nei 2 000 dovanų, galiojančių iki 12 mėn.

Gera dovana“ – dovanoti gera!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai