„Tony“ apdovanojimuose – ožka ant raudonojo kilimo ir Hario Poterio triumfas

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-11 17:49
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Brodvėjuje nusidriekė raudonas kilimas – čia buvo išdalyti prestižiniai teatro apdovanojimai „Tony“. Ši statulėlė laikoma teatrų „Oskaru“.

Daugiausiai statulėlių – net dešimt – susižėrė amerikiečių miuziklas „Orkestro apsilankymas“ („The Band's Visit“). Tačiau geriausiu spektakliu buvo pripažintas britų darbas „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ („Harry Potter and the Cursed Child“).

Geriausiu teatro aktoriumi paskelbtas Andrew Garfieldas („Angels in America“), aktore – Glenda Jackson („Three Tall Women“). Geriausias miuziklo aktorius – Tony Shalhoubas („Orkestro apsilankymas“), aktore – Katrina Lenk („Orkestro apsilankymas“).

Už gyvenimo nuopelnus buvo apdovanoti aktorė Chita Rivera ir kompozitorius Andrew Lloydas Webberis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tačiau ne viskas apdovanojimų ceremonijoje sukasi apie laureatus... Ne ką mažiau dėmesio tenka ir raudonajam apdovanojimų kilimui. Būtent čia vyksta aršiausia kova dėl publikos dėmesio ir simpatijų.

Bene geriausiai dėmesį atkreipti pavyko teatro prodiuseriui Kenui Davenportui, kuris į iškilmes atvyko su... ožka. Šurmulys gyvūno neišgąsdino. Priešingai, ožka vis bandė paragauti iš gyvų rožių žiedų pagamintos sienos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Štai aktorei Tinai Fey dėmesį pavyko patraukti nepriekaištingu įvaizdžiu. Ji į iškilmes atvyko pasidabinusi specialiai jai dizainerio Thomo Browne'o kurta suknele. Sidabrinis rūbas buvo dekoruotas kristalais ir stručio plunksnomis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žėrinčią sidabrinę eilutę rinkosi ir aktorė Kerry Washington. Ją „Tony“ apdovanojimams puošė mados namai „Versace“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tuo tarpu praėjusią savaitę mirusios dizainerės Kate Spade dukterėčia aktorė Rachel Brosnahan puošėsi gėlėta mados namų „Dolce & Gabbana“ suknele, susiliejusia su rožių siena.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Dar daugiau teatro apdovanojimų „Tony“ svečių įvaizdžių – portalo Žmonės.lt nuotraukų galerijoje.

Temos:

Teatras Stilius

Naujausi straipsniai