Tomo Pavilionio iš „el Fuego“ atostogos Egipte: taksistas-mafijozas ir maudynės su musulmonėmis

Tomo Pavilionio atostogų akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-25 16:57
Kol Lietuvoje tik pradeda rodytis pirmieji pavasario ženklai, kai kurie nieko nelaukę lekia į šiltuosius kraštus ir mėgaujasi šiluma, jūra bei šokoladiniu įdegiu. Vasario viduryje su drauge Edita paatostogauti į Hurgados kurortą Egipte išvyko ir grupės „el Fuego“ narys Tomas Pavilionis.

Kelionė prasidėjo nuo nemalonių staigmenų – skrydis vėlavo penkias valandas, tad teko sėdėti oro uoste. Atvykus į saulėtąjį Egiptą, gatves merkė lietus, o vietiniai žmonės pasakojo, kad pastarajį kartą čia lijo lygiai prieš metus.

Bet kitą dieną oras pasitaisė ir prasidėjo atostogų malonumai – pora smagiai maudėsi saulės spinduliuose, o vakare sumanė nulėkti pasilinksminti į Hurgados centrą.

Atvykus į vietą, taksi vairuotojas paprašė kelis kartus didesnės sumos, nei buvo sutarta, o kilus ginčui ėmė grasinti ir tvirtinti esąs kažkokios Egipto mafijos grupuotės narys. Vargais ne galais pavyko rasti kompromisą ir išnešti sveiką kailį, nors dar teko susidurti su taksi vairuotojų akiplėšiškumu ir grasinimais.

Dar vienas įdomus nuotykis: teko stebėti, kaip jūroje maudosi musulmonų moterys – su visais hidžabais ir čadromis. 

Muzikanto atostogos buvo puikios, pilnos nuotykių ir teigiamų emocijų. Kadangi Tomas yra akvariumų mylėtojas, nardymas kartu su žuvimis paliko atlikėjui neišdildomą įspūdį. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai