Tomo Hankso žmonai aktorei Ritai Wilson diagnozuotas krūtų vėžys – jau atlikta mastektomija

Tomas Hanksas ir Rita Wilson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-14 17:10
Holivudo žvaigždės Tomo Hankso (58 m.) žmonai aktorei Ritai Wilson (58 m.) diagnozuotas krūtų vėžys. Jai jau atlikta dviguba mastektomija ir rekonstrukcinė krūtų operacija, skelbia „People“.

Žurnalui „People“ Rita Wilson atvirai papasakojo apie visai neseniai išgirstą diagnozę norėdama paskatinti kitus reguliariai tikrintis sveikatą, išgirsti ne vieno, o kelių medikų nuomonę bei pasikliauti savo nuojauta, jeigu ji sako, kad kažkas yra negerai.

Jūs nieko neprarasite, jeigu abi nuomonės sutaps, ir viską išloškite, jeigu bus surasta kas nors, kas pirmą kartą galėjo likti nepastebėta, kaip kartais nutinka

„Praėjusią savaitę, su savo vyru šalia ir draugų bei šeimos narių meile ir parama, patyriau abipusę mastektomiją ir krūtų rekonstrukciją. Aš po truputį atsigaunu ir, svarbiausia, turėčiau visiškai pasveikti. Kodėl? Nes aš jį (vėžį) pričiupau anksti, turiu nuostabius gydytojus ir dėl to, kad išklausiau ir kitą nuomonę“, – atvirai pasakojo Rita Wilson.

Aktorė atskleidė, kad darant kasmetinę biopsiją jai buvo aptiktas neinvazinio krūties vėžio tipas ir ji lengvai atsipūtė, tačiau pasikalbėjusi su drauge, kuri yra sirgusi krūties vėžiu, Rita Wilson sulaukė patarimo išgirsti ir kito mediko nuomonę.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ir iš tiesų nuėjusi pas kitą gydytoją ir pakartojusi tyrimą aktorė sužinojo, kad jai vis tik yra invazinis krūties vėžys. Šio gydytojo diagnozę vėliau patvirtino dar kitas medikas.

„Dalinuosi su jumis savo istorija, kad kiti suprastų, jog išgirsti kitą nuomonę yra labai svarbu jūsų sveikatai. Jūs nieko neprarasite, jeigu abi nuomonės sutaps, ir viską išloškite, jeigu bus surasta kas nors, kas pirmą kartą galėjo likti nepastebėta, kaip kartais nutinka. Ankstyva diagnozė yra raktas“, – įsitikinusi Rita Wilson.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai