Tomo Hankso žmona Rita – apie šalutinį vaistų nuo viruso poveikį: „Raumenys tokie silpni, kad net negalėjau paeiti“

Rita Wilson ir Tomas Hanksas/Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-15 19:48
Kovo mėnesį aktorius Tomas Hanksas ir jo žmona Rita Wilson pranešė, kad užsikrėtė COVID-19 virusu. Po suteiktos pagalbos ligoninėje, pora izoliavosi jų išsinuomotame name Kvinslande ir aktyviai dalijosi žiniomis apie gerėjančią sveikatą su gerbėjais. Vis dėlto, Rita Wilson atskleidė, kad karantino metu jos simptomai buvo prastesni nei vyro ir ji jautėsi silpna, negalėjo vaikščioti.

„Mane pykino, sukosi galva, raumenys buvo tokie susilpnėję, kad net negalėjau vaikščioti", – pasakojo Rita Wilson.

Operos dainininkė ir aktorė COVID-19 virusine infekcija užsikrėtė tuo pačiu metu su savo vyru Tomu Hanksu, kai jie dirbo Australijoje. Pora buvo vieni pirmųjų įžymybių, kurie pasauliui atskleidė, kad yra užsikrėtę.

Rita Wilson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Rita Wilson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį, CBS šaltiniui R. Wilson atskleidė, kad buvo pavargusi, nuolatos jautė diskomfortą ir buvo praradusi skonio bei kvapo pojūtį.

Moteris minėjo, kad tai gali būti šalutinis chlorokvino fosfato poveikis – vaisto nuo maliarijos, kurį prezidentas Donaldas Trumpas rekomendavo, kaip vaistą padedanti kovoti su koronaviruso infekcija.

Tomas Hanksas ir Rita Wilson/Vida Press nuotr.
Tomas Hanksas ir Rita Wilson/Vida Press nuotr.

„Vartojant šį vaistą mano karščiavimas nutrūko, tačiau tuo pat metu mane pykino ir svaigino. Manau, kad žmonės turi būti labai atidūs vartodami šiuos vaistus. Mes nežinome, ar tai tikrai naudinga", – teigė R. Wilson.

Vaistas naikina maliarijos parazitus kraujyje, sustabdydamas tropinės ligos pėdsakus. Tačiau neaišku, ar šis vaistas taip pat padeda kovoti su  koronaviruso infekcija, kuri iki antradienio popietės JAV nužudė daugiau nei 23 000 žmonių.

Naujausi straipsniai