Tomo Hankso sūnus Chesteris prisipažino esantis priklausomas nuo kokaino

Tomas Hanksas su sūnumi Chesteriu / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-29 17:03
Holivudo žvaigždės Tomo Hankso (58 m.) ir aktorė Ritos Wilson (58 m.) sūnus Chesteris Hanksas (24 m.) prisipažino esantis priklausomas nuo kokaino.

Chesteris Hanksas, kuris vengdamas garsios tėvo pavardės, prisistato Cheto Haze'o vardu, apie priklausomybę narkotikams prisipažino savo „Instagram“ paskyroje.

Šią vaikino išpažintį paskatino tai, kad jis sužinojo, jog vienas bulvarinis žurnalas ketina paskelbti tai kaip skandalingą naujieną, todėl jis nusprendė užbėgti už akių ir pats apie tai papasakoti.

„Turiu kai ką pranešti. Vienas tabloidas ketina paskelbti straipsnį apie tai, kad gydausi reabilitacijos klinikoje nuo priklausomybės kokainui. Tai tiesa, ir šiuo metu aš 50 dienų esu visiškai švarus ir blaivus nuo bet kokių kvaišalų, įskaitant ir alkoholį“, – paskelbė jis.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

„Su priklausomybe narkotikams kovoju nuo 16-os metų. Galiausiai, būdamas 24-erių metų, nusprendžiau prašyti pagalbos. 50 dienų būdamas visiškai švarus, galiu nuoširdžiai pasakyti, kad esu laimingesnis nei kada nors anksčiau. Esu dėkingas savo šeimai ir visiems, kuriems rūpiu. Mokausi priimti savo trūkumus ir su jais susigyventi“, – rašė Chesteris Hanksas.

Tomas Hanksas su Rita Wilson be Chesterio turi dar vieną sūnų Trumaną, o su pirmąja žmona Samantha Lewes aktorius turi sūnų Coliną Hanksą, kuris taip pat yra aktorius, ir dukterį Elizabeth.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai