Tomo Cruise'o gyvenimo permainos: atsinaujinę santykiai su dukra ir nauja meilė

Tomas Cruise'as su dukra Suri (2012 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-01 17:23
Holivudo žvaigždė Tomas Cruise'as (54 m.) po skyrybų su žmona Katie Holmes (37 m.) pasinėrė į darbą ir visai neturėjo laiko meilei. Tačiau visos žaizdos per ketverius metus jau užgijo ir aktoriaus širdis vėl pulsuoja meile – pranešama, kad jis jau kuris laikas susitikinėja su visuomenei nežinoma brite.

Kaip praneša žurnalas „Us Weekly“, Tomas Cruise'as mažiausiai nuo birželio susitikinėja su „labai gražia“ ir „normalia“ moterimi iš Didžiosios Britanijos. Jos vardas nėra skelbiamas ir kol kas nežinoma, kaip jiedu susipažino, tačiau toji moteris – ne iš pramogų pasaulio.

Beje, garsaus aktoriaus širdį šildo ne tik naujai užgimę jausmai, bet ir atsinaujinę santykiai su dukterimi Suri (10 m.). Po tėvų skyrybų mergaitė liko gyventi su motina, o Tomas Cruise'as filmavosi vienoje juostoje po kitos, vis blaškydamasis po pasaulį.

Buvo etapas, kai tėvas su dukra nesimatė ištisus metus, tačiau pranešama, kad dabar jiedu ir vėl bendrauja.

„Us Weekly“ žiniomis, Tomas Cruise'as su Suri matėsi birželį, o liepą mergaitė kartu su aukle ir asmens sargybiniu buvo atskridusi į Angliją pas tėtį, kur su juo praleido penkias dienas. Tėvo ir dukters pasimatymai būna labai slapti – aktorius nenori jokio bereikalingo dėmesio ir viešumos. Paskutinį kartą Tomas Cruise'as su Suri buvo nufotografuotas 2012-aisiais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai