Tomo Cruise'o advokatas paneigė „Vanity Fair“ pranešimą apie scientologų parinktą gyvenimo partnerę

Aktorius Tomas Cruise'as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-05 12:35
Tomo Cruise'o ilgametis advokatas Bertas Fieldsas prabilo apie šokiruojantį naują „Vanity Fair“ straipsnį, kuriame teigiama, kad Scientologijos bažnyčios pareigūnai aktoriui, dar iki jo romano su Katie Holmes, kaip potencialią partnerę buvo parinkę iraniečių aktorę Nazanin Boniadi.

B.Fieldsas tvirtina, kad žurnalistės Maureen Orth straipsnis apie jo kliento ryšius su Bažnyčia yra „ilgas, nuobodus ir neteisingas“.

Netrukus po to, kai Scientologijos Bažnyčios atstovai oficialiame pareiškime paneigė tą istoriją, B.Fieldsas žurnalui „The Hollywood Reporter“ sakė: „Vanity Fair“ istorija iš esmės yra atsibodusių senų melų, anksčiau skelbtų prekybos centrų bulvariniuose laikraščiuose, perdirbinys cituojant tuos pačius fiktyvius „šaltinius“.

Savo straipsnyje M.Orth teigia, kad N.Boniadi, kuri tuo metu priklausė scientologams, 2004 metais buvo parinkta kaip potenciali žmona T.Cruise'ui ir buvo priversta dantų šepetėliu šveisti tualetus, kai esą pažeidė susitarimus dėl konfidencialumo ir draugams prasitarė apie savo ryšius su „Oro gvardijos“ (Top Gun) žvaigžde.

Scientologų atstovas anksčiau WENN sakė: „Šie tvirtinimai ir visos „Vanity Fair“ straipsnio prielaidos yra visiškai klaidingos... Šią absurdišką istoriją neigiame nuo pat to laiko, kai ji prieš ketverius metus pasirodė spaudoje. Jokie Bažnyčios nariai nebuvo nei išnaudoti, nei nubausti, nei nutildyti. Tai visiškai neteisinga.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai