Tomas Vytautas Raskevičius: „Sūnus yra brangiausias žmogus mano gyvenime“

Tomas Vytautas Raskevičius ir Edvardas Žičkus
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-26 17:00
„Susilaukti vaiko buvo geriausias mano sprendimas, bet aš nuoširdžiai bijau to momento, kai sūnui reikės papasakoti, kodėl jis turi dvi mamas ir vieną tėtį“, – šį sekmadienį 20 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ atvirai prisipažins savo homoseksualumo neslepiantis Seimo narys ir žmogaus teisių aktyvistas Tomas Vytautas Raskevičius.

32-ejų politikas laidoje nevengs pačių netikėčiausių klausimų ir bus visiškai atviras pasakodamas apie savo asmeninį gyvenimą: kada suprato, kad yra kitoks, kaip šią žinią sužinojo ir priėmė jo tėvai, apie paauglystę Kaune, troškimą persikelti į sostinę ir žingsnį į politiką.

„Kai kuriems Seimo nariams buvo savotiška egzotika matyti atvirai homoseksualų žmogų ne kaip kokį minotaurą, lakstantį miškuose, o kaip kolegą, – sako parlamentaras. – O prezidentui, manau, tiesiog yra gėda atsidurti vienoje nuotraukoje su tokiu žmogumi kaip aš, todėl Daukanto aikštės rūmų durys pas šalies vadovą man yra užvertos.“

Tomas Vytautas Raskevičius / Laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“
Tomas Vytautas Raskevičius / Laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“

Tomas žodžių į vatą nevynios ir kalbėdamas apie patirtas patyčias bei sulaukiamus grasinimus: „Kartą atėjo žinutė, kuri skatino fiziškai smurtauti prieš mane ir tai buvo vienintelis kartas, kai aš nuėjau patikrinti, ar užrakintos mano namų durys.“ 

T.Raskevičius neslepia, kad politika yra specifinis žaidimas su savomis taisyklėmis ir „dvaro intrigomis“. Priduria jis ir tai, kad, nors ir nuolat būdamas po didinamuoju stiklu, Seime jaučiasi savo vietoje, o kovoje už žmogaus teises, tikina, dar turįs daug ką nuveikti.

Ar politinėje arenoje žibantis politikas randa laiko ir asmeniniam gyvenimui?

„Jau seniai esu vienišas. Norėčiau pamatyti žmogų, kuris išdrįs būti su manimi, kai esu toks viešas. Visas mano asmeninis gyvenimas yra skirtas dvejų metų sūnui, su kuriuo praleidžiu visą laisvą laiką. Ir jis būna labai kokybiškas, nes vaikas man yra brangiausias žmogus pasaulyje“, – nuoširdžiai prisipažįsta Laisvės partijos steigėjas ir valdybos narys.

Tomas Vytautas Raskevičius ir Edvardas Žičkus
Tomas Vytautas Raskevičius ir Edvardas Žičkus

Kodėl su dviem moterimis jis nutarė susilaukti vaiko ir koks tėtis yra? Šis ir daugybė kitų nepatogių klausimų Tomui Vytautui Raskevičiui – jau šį sekmadienį 20 val. pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ tiesiogiai „Žmonės“ Facebook paskyroje, portale 15min ir 15min youtube kanale.

Žiūrėkite laidos anonsą:

Naujausi straipsniai