Tomas Uroška: „Anksčiau Rūta Meilutytė su manimi norėjo fotografuotis, dabar – aš su ja“

Tomas Uroška ir Rūta Meilutytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Asmeniniu sporto treneriu dirbantis šokėjas Tomas Uroška pirmadienį turėjo progos pasidžiaugti: sporto klube, kuriame dirba, popietę apsilankė olimpinė plaukimo čempionė Rūta Meilutytė. T.Uroška nepraleido progos nusifotografuoti su garsia sportininke, Žmonės.lt jis atskleidė, kad su Rūta pozavo ne pirmą kartą. Tik anksčiau su Tomu norėjo nusifotografuoti ji.

„Rūta tiesiog užėjo pasportuoti... Gal rytoj dar užsuks. Trečiadienį ji jau išskrenda į Singapūrą – ten jos laukia varžybos“, – Žmonės.lt sakė grupės „Naujos pupytės“ narės Neringos Šiaudikytės mylimasis T.Uroška. 

T.Uroška prižiūrėjo R.Meilutytę treniruotės metu, pasidalino patarimais. „Nukreipiau ją teisinga linkme. Nuvedžiau ją į salę, daviau porą patarimų... Patariau jai dėl bendro fizinio pasiruošimo. Pakalbėjome, kaip palaikyti gerą formą, pasišnekėjome apie dietą“, – sakė treneris. 

Jis nepraleido progos nusifotografuoti su olimpine čempione. Žmonės.lt T.Uroška atskleidė, kad su Rūta pozavo jau ne pirmą kartą. Ironiška, kad anksčiau bendros nuotraukos norėjo ji.

„Rūtą pažįstu iš seniau – mano geras draugas yra jos buvęs treneris. Nueidavau į baseiną su juo pabendrauti, ten ir susipažinome – tada ji dar nebuvo olimpinė čempionė. Prisimenu, tada buvau laimėjęs šokių projektą (Tomas Uroška laimėjo TV3 šou „Tu gali šokti“, – aut. past.), taigi ji norėjo su manimi nusifotografuoti. O dabar, kai pas mane atėjo ji, pats pasakiau: tada tu norėjai su manim nusifotografuoti, o dabar aš noriu nusifotografuoti su tavim!“ – juokėsi T.Uroška. 

Skaitykite daugiau