Tomas Sinickis abejoja, ar pasirodys M.A.M.A. scenoje: „Gal gydytojams pavyks mane pastatyti ant kojų“

Tomo Sinickio koncertas Vilniuje / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-25 13:58
M.A.M.A. apdovanojimų scenoje dainuoti turėjusio Tomo Sinickio planus sujaukė sveikatos problemos: virusą pasigavęs dainininkas nebežino, ar sugebės pasirodyti žiūrovams.

M.A.M.A. apdovanojimų ceremonija, kurios metu bus apdovanoti geriausi metų muzikantai, nuskambės penktadienį, Kauno „Žalgirio“ arenoje. 

Čia ne tik bus išdalintos apdovanojimų statulėlės, bet ir skambės originalūs, ilgai ruošti dainininkų pasirodymai. Uždainuoti turėjo ir T.Sinickis, tačiau jo planus sujaukė sveikatos problemos.

Žmonės.lt T.Sinickis pasakojo pasigavęs virusą. „Buvau Ispanijoje keletą dienų ir jau antrą kartą pasigaunu tą patį virusą. Praėjusiais metais tas pats buvo. Skauda viską: bronchus, gerklę, stemplę, viską labai skauda, negaliu atsigauti“, – kalbėjo dainininkas.

Jis jau buvo informavęs apdovanojimų rengėjus, kad šou nedainuos, tačiau dabar ir vėl nebežino, kaip bus: „M.A.M.A. organizatoriai labai nori mane matyti koncerte, todėl jau dabar važiuoju pas gydytojus, gal jiems pavyks mane pastatyti ant kojų. Aš paskambinau organizatoriams, sakydamas, kad negaliu dalyvauti, bet jie labai nori man padėti, tai jeigu dalyvausiu, tai tik jų dėka.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai