Tomas Hanksas už gyvenimo nuopelnus bus pagerbtas „Auksinio gaublio“ apdovanojimu

Tomas Hanksas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-25 17:06
Per „Auksinių gaublių“ ceremoniją aktoriai kasmet pagerbiami Cecilio B. Demille'o apdovanojimu. Šį kartą Holivudo užsienio spaudos asociacijos sprendimu, už gyvenimo nuopelnus ir indėlį į kino istoriją pagerbtas bus aktorius Tomas Hanksas.

Skelbiama, kad prestižinė „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonija šiais metais vyks sausio 5 d. 63-ejų metų aktorius ir režisierius Tomas Hanksas per ją bus pagerbtas ypatingu apdovanojimu už savo indėlį į kino industriją bei gyvenimo nuopelnus. Galybę įvertinimų, tarp jų ir du „Oskarus“, per savo karjerą pelniusiam T. Hanksui Holivudo užsienio spaudos asociacija negaili komplimentų.

Tomas Hanksas su žmona Rita Wilson/Vida Press nuotr.
Tomas Hanksas su žmona Rita Wilson/Vida Press nuotr.

„Daugiau nei per tris dekadas jis traukė žiūrovus prie ekranų, nepaliko abejingų savo nuostabiai sukurtais personažams“, – sako organizacijos prezidentas Lorenzo Soria.

„Jis užburiantis, talentingas aktorius, toks pat puikus – režisierius“, – priduria.

Cecilio B. DeMille'o apdovanojimas kasmet įteikiamas tiems, kurių indėlis į kino industriją ir gyvenimo nuopelnai palieka ryškų pėdsaką istorijoje. Be Tomo Hankso, šį apdovanojimą jauy yra gavę Jeffas Bridgesas, Denzelis Washingtonas, George‘as Clooney, Meryl Streep ir Oprah Winfrey.

T. Hansas iš viso „Auksiniuose gaubliuose“ buvo nominuotas 15 kartų, pelnė – 8. Dviem „Oskarais“ aktorius apdovanotas už filmą „Filadelfija“. Didžiulio pripažinimo jis sulaukė už vaidmenis juostose „Forestas Gampas“, „Prarastasis“ bei daugelį kitų.

Naujausi straipsniai