Tomas Hanksas ir Rita Wilson – ir laimėje, ir nelaimėje

Tomas Hanksas ir Rita Wilson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-22 13:00
Lapkričio pabaigoje į kino teatrus atkeliauja į Šaltojo karo metus nukelianti Steveno Spielbergo drama „Šnipų tiltas“. Pagrindinį vaidmenį garsusis režisierius patikėjo pagaliau šeiminio gyvenimo negandas įveikusiam bičiuliui Tomui Hanksui.

Tomas Hanksas (59 m.) ir aktorė Rita Wilson (59 m.) yra laikomi bene idealia pora Holivude. Jų santuoka trunka jau 27 metus. Per šį laiką juodu sėkmingai kopė karjeros laiptais, susilaukė dviejų sūnų, pamiršo ankstesnių santykių nuoskaudas (T. Hanksas jau buvo sukūręs šeimą su aktore Samantha Lewes ir susilaukęs sūnaus bei dukters) ir, kaip patys pripažįsta, turbūt nepatyrė jokių rimtesnių gyvenimo išbandymų.

„Kur slypi jūsų šeiminio gyvenimo paslaptis?“ – klausimas, kurį T. Hanksui tenka išgirsti kone kiekvieno interviu metu. „Dauguma mūsų draugų yra susituokę gerokai ilgesnį laiką, todėl greta jų jaučiamės kaip jaunavedžiai“, – juokiasi aktorius. Tačiau minutėlę pamąstęs skuba pridurti: „Reikia būti protingam. Nepakanka turėti drąsos, kad sukurtum šeimą. Reikia neprarasti budrumo ir nuolat stengtis, kad šeimos aukuras neišblėstų.“

Deja, pastaruosius kelerius metus aktorių pora dažniau kalba ne apie santuokos ilgaamžiškumo paslaptis, o juos ištikusią bėdą – R. Wilson buvo nustatyta ankstyva krūties vėžio stadija.

Šiandien, kai vaidmenimis filmuose „Nemiegantys Sietle“ („Sleepless in Seattle“, 1993) ir „Pabėgusi nuotaka“ („Runaway Bride“, 1999) išgarsėjusios aktorės sveikata taisosi ir ji vėl sugrįžo į Brodvėjaus sceną, pora apie jiems tekusį išbandymą kalba labai daug ir atvirai.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Tam, kad paskatintų moteris nelaukti ir, svarbiausia, pasikliauti savo nuojauta – po pirmojo vizito pas gydytoją aktorei R. Wilson buvo nustatyta klaidinga diagnozė ir tik dėl atkaklumo bei drąsos pasikonsultuoti su kitais specialistais šiandien ji gali džiaugtis laiku pastebėjusi ir sėkmingai įveikusi klastingą ligą.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Tačiau, be gerėjančios sveikatos, moteris turi ir kitą priežastį džiaugtis. „Man neprireikė nei chemoterapijos, nei radiacijos, tačiau buvo atlikta dviguba mastektomija. O tai visgi yra amputacija. Todėl niekada negali žinoti, kaip į tokią situaciją sureaguos sutuoktinis. Esu sužavėta, kaip mums abiem sunkiu metu elgėsi Tomas. Nors mano savijauta buvo išties bloga, jaučiau didžiulį rūpestį ir meilę“, – džiaugiasi aktorė, kurios liga juos dar labiau suartino.

Plačiau apie Holivudo aktoriaus Tomo Hankso karjerą ir asmeninį gyvenimą skaitykite 47-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Naujausi straipsniai