Tomas Cruise'as ramybę rado jaunesnės mylimosios glėbyje?

Vanesaa Kirby, Tom Cruise / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Užsienio žiniasklaida nesnaudžia. Pasirodė pirmieji pranešimai, kad dramatiškas skyrybas prieš penkerius metus išgyvenęs JAV aktorius Tomas Cruise'as turi naują mylimąją. Šaltiniai teigia, kad jie susipažino filmuodamiesi kino juostoje „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“.

28 metų aktorė Vanessa Kirby su T. Cruise'u poruojami buvo ir anksčiau, tačiau šių gandų nei vienas, nei kitas nepatvirtino.

Tai jau ne pirmasis garsaus vyro romanas, po to, kai jis nutraukė savo santuoką su aktore Katie Holmes. Tai jie padarė 2012 metais. Tada viena iš T. Cruise'o iškeltų sąlygų buvo, kad norint matyti jųdviejų vaikus bei juos auginti, K. Holmes negali susirasti kito vyro. Tokias dėstomas vyro sąlygas daugelis laikė žiauriomis ir savanaudiškomis.

Vanesaa Kirby / Vida Press nuotr.

Teigiama, jog šis romanas gali baigtis santuoka, mat T. Cruise'as gerokai pasikeitė ir tapo rimtesnis, kai vasarį mirė jo motina Mary Lee Pfeiffer.

Vanessa Cirby gimė Didžiojoje Britanijoje. Užaugusi Londone moteris jau nuo mažų dienų mokėsi aktorės talento. Labiausiai Vanessą išpopuliarino pagrindinis princesės Margaret vaidmuo Peterio Morgano kurtame seriale „The Crown“ („Karūna“ –Red.).

Vanessa Kirby - naujoji Tomo Cruise'o simpatija (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2
Skaitykite daugiau