Tomas Cruise'as – vienas ir ties galimybių riba

Tomas Cruise'as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-22 22:08
Išsiskyręs su žmona ir, regis, net neturintis draugės Tomas CRUISE’AS (56) pagaliau gali daryti, ką nori. Pavyzdžiui, ir toliau filmuotis veiksmo filmuose atlikdamas rizikingiausius triukus be dublerio.

Pastarasis aktoriaus romanas, apie kurį viešai kalbėta, datuojamas 2013 metais – tada jis lyg ir susitikinėjo su kolege – aktore ir aktyvia scientologe Laura Prepon (38). Prieš metus Prepon pagimdė dukrą, o prieš porą mėnesių ištekėjo už jos tėvo aktoriaus Beno Fosterio, taigi, jei su Cruise’u ją kas ir sieja, tai karštas tikėjimas.

Oficialiai aktorius vienišas ir nevargina savęs tėvystės rūpesčiais – bent jau santykiai su jaunyle dukra Suri (12) apsiriboja skyrybų proceso metu sutartomis išmokomis. Cruise’as ir pats neslepia, kad mergaitės mama ir buvusi jo žmona Katie Holmes padarė viską, kad apsaugotų jų vienintelę atžalą nuo Tomo religijos įtakos.

Taigi jis gali visiškai atsidėti mėgstamai veiklai – aktorystei bei triukams, kurie atrodo dar įspūdingiau žinant, kad juos atlieka pats – nepaisydamas rizikos ir galimo draudimo bendrovių prieštaravimo.

Naujoje „Neįmanomos misijos“ dalyje „Atpildo diena“ Cruise’o personažas dalyvauja sraigtasparnių gaudynėse, šokinėja nuo vieno pastato ant kito (juos skiria beveik dešimt metrų, statinių aukštis – per 70 metrų), važiuoja prieš eismą aplink Triumfo arką vidury dienos (turbūt visi, kam teko būti Paryžiuje, sutiks, jog šis triukas – labiausiai neįtikimas).

O juk aktoriui liepą sukako 56-eri. Ir kur kas jaunesniam kolegai Henry Cavillui (35) jis kategoriškai uždraudė atlikti vadinamąjį HALO šuolį (iššokama iš lėktuvo dideliame aukštyje, krintama laisvai ir parašiutas išskleidžiamas itin žemai). Cruise’as nusprendė, kad Henry, irgi garsėjantis kaip adrenalino medžiotojas, nepasirengęs tokiam sudėtingam triukui, ir jo personažą pakeitė kaskadininkas. O Tomas šoko pats – sakoma, kad trims scenoms nufilmuoti prireikė 106 šuolių.

Cruise’o aistra rizikuoti patinka ne visiems. Pirmiausia, aišku, kino studijų bosams, priverstiems keisti grafikus ir planus, – kai filmuodamasis toje pačioje „...misijoje“ aktorius susilaužė kulkšnį, darbas sutriko porai mėnesių. Nenuostabu, jog kolega Vingas Rhamesas atsargiai užsiminė, kad galbūt Tomas turėtų patikėti bent kai kuriuos triukus profesionalams. Juk jei septintoji „Neįmanoma misija“ bus (Cruise’as yra sakęs, kad jos herojus Itanas Houkas niekada nemirs ir pats ketina jį vaidinti visuose tęsiniuose) – turėtų pasirodyti 2022 metais. Tomui tada bus jau šešiasdešimt. Antra vertus, 2019-aisiais išeina „Asai 2“, legendinės 1986-ųjų juostos tęsinys, kuriame irgi netrūksta svaiginančių išbandymų ties galimybių riba. Taigi neatrodo, kad draugiškas Rhameso patarimas bus išgirstas.

Naujausi straipsniai