Tomas Cruise'as labdaros tikslais priėmė ledinio vandens kibiro iššūkį

Tomas Cruise'as ir Christopheris McQuarrie'as / Youtube.com stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-20 19:25
Tomas Cruise'as antradienį dalyvavo Amiotrofinės lateralinės sklerozės (ALS) draugijos organizuotame labdaros renginyje, kuriame jam ant galvos buvo išpilti aštuoni kibirai ledinio vandens.

Aktorius šioje plačiai paviešintoje akcijoje, kurios tikslas – surinkti lėšų kovai su šia liga ir atkreipti į ją visuomenės dėmesį, atstovavo filmo „Neįmanoma misija 5“ („Mission: Impossible 5“) ir naujo filmo „Penas“ („Pan“) kūrybinei grupei.

T.Cruise'ą šiam „vaidmeniui“ pasiūlęs Australijos kino aktorius ir prodiuseris Hugh Jackmanas pageidavo, kad iššūkį priimtų visos „Neįmanomos misijos“ žvaigždės, tačiau daugelis jų buvo užsiėmę filmavimo aikštelėse, todėl T.Cruise'ui ir režisieriui Christopheriui McQuarrie'ui  atiteko ir kitoms garsenybėms skirti ledinio vandens kibirai.

Prieš priimdamas šį iššūkį, kuris buvo įrašytas ir paskelbtas svetainėje YouTube.com, T.Cruise'as sakė: „Linkėjimai Hugh Jackmanui, „Peno“ aktoriams ir komandai. Mes su Chrisu McQuarrie'u čia už komandą atlaikysime ALS ledinių kibirų išbandymą (ALS Ice Bucket Challenge)“.

Aktorius taip pat sakė, kad jiedu su kolega ketina paaukoti pinigų ALS tikslams „visų mūsų filmo aktorių ir filmavimo komandos, kuriems pasisekė šiandien čia nedalyvauti, vardu“.

Po šių žodžių T.Cruise'as ir režisierius atsisėdo ir gavo po aštuonis ledinio vandens pliūpsnius ant galvų. Vienu metu T.Cruise'as net sušuko: „Š*das! Kiek dar jų bus?“

Pasibaigus šiai procedūrai aktoriai į savo vietą pasiūlė Holivudo prodiuserį Davidą Ellisoną ir kino studijos vadovą Bradą Grey.

Anksčiau ledinio vandens kibirų iššūkį yra priėmusios tokios žvaigždės kaip Zacas Efronas, Nicole Scherzinger, Simonas Cowellas, Lily Allen, Emily Blunt, Shakira bei Vinas Dieselis, kuris iššūkį metė Vladimirui Putinui. 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai