Tomas Cruise'as: įsimylėti aktoriui – misija įmanoma?

Tom Cruise'as ir Rebecca Ferguson / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-05 12:08
Iki šiol, išskyrus vieną kitą gandą, amerikiečių aktorius Tomas Cruise‘as (54) neturėjo ilgų rimtų santykių.  Nuo skyrybų su dešimtmetės dukters Suri motina Katie Holmes (38 m.) prabėgo penkeri metai. Tačiau, panašu, situacija pasikeitė.

Dabar aktorius susitikinėja su savo filmo „Misija neįmanoma“ penktos dalies partnere švedų aktore Rebecca Ferguson (33).

Jiedu susipažino prieš dvejus metus, tačiau tuomet visa baigėsi kolegiškais santykiais. Greičiausiai todėl, kad Tomas tuo metu flirtavo su savo asistente Emily Thomas. Rebecca dar buvo susituokusi su Ludwigu Hallbergu, dabar jau devynmečio sūnaus Isaco tėvu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Prieš keletą mėnesių Rebecca ir Tomas susitiko viename vakarėlyje ir jiedu atidžiau atkreipė dėmesį vienas į kitą. Ypač – T.Cruise’as. Iki šiol jis filmo “Misija neįmanoma” prodiuserių reikalaudavo, kad kiekvienoje naujoje dalyje vaidintų vis kita partnerė, tačiau dabar šią nuostatą pakeitė. R.Fergusson vaidins ir šeštojoje garsios juostos dalyje. Turint galvoje, koks liguistai reiklus yra T.Cruise's, jo sprendimas stebina visus aplinkinius. Filmavimas prasidės artimiausiu metu Londone.

R.Fergusson kino pasaulyje – 13 metų. Karjera įgavo pagreitį po 2013 m.pasirodžiusio filmo „Baltoji karalienė“.

T.Cruise‘o ir jo dukters motinos santuoka subyrėjo dėl aktoriaus fanatiško panirimo į scientologijos tikėjimą. K.Holmes taip troško nuo to apsaugoti dukrą, kad net atsisakė pretenzijų į vyro turtą mainais už vaiko globos teisės tik jai. Tuo pačiu iškėlė sąlygą, kad tėvo ir dukters susitikimų metu būtų jos aplinkos žmonių - Katie baiminasi, kad tėvas vaikui į galvą gali prikimšti scientologijos tiesų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai