Tomas Cruise'as apie santykius su dukra: „Ji nebėra mano gyvenimo dalis“

Tomas Cruise'as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-14 11:56
Aktorius Tomas Cruise'as su žmona aktore Katie Holmes išsiskyrė 2012 metais. Artimi aktoriui šaltiniai teigia, kad su dukra Suri, kuriai netrukus sukaks 11 metų, jis matėsi tik vieną kartą.

Viena spėjamų priežasčių – Tomo Cruise'o religiniai įsitikinimai, dėl kurių jis sąmoningai atsisakė matytis su dukra.

Neseniai aktoriaus bičiulė Maryanna Carter sukūrė „Facebook“ paskyrą , skirtą filmui „Jerry Maguire“. Moters iniciatyvą palaikė daug gerbėjų – jie taip pat talpino Tomo Cruise'o nuotraukas naujoje paskyroje. Tarp jų – ir dukters Suri.

Tačiau žvaigždė kreipėsi į ilgametę bičiulę su prašymu ištrinti vaizdus su dukra, palydėdama tai žodžiais: „Ji nebėra mano gyvenimo dalis“.

Tai Maryanna Carter pranešė socialinėje paskyroje: „Prašau grupės paskyroje nebesidalinti nuotraukomis su Suri. Daugiau ji – ne jo gyvenimo dalis! Jei tai vis dėlto padarysite, aš privalėsiu nuotrauką ištrinti. Tai jo reikalavimas“.

Suri gyvena su savo mama Katie Holmes Niujorke. Paskutinė nuotrauka su garsiuoju tėčiu, pasiekusi viešumą, buvo daryta 2012 metais rugpjūčio mėnesį, kai Tomas Cruise'as buvo užfiksuotas su atžala Floridoje, „Disney’s Typhoon Lagoon“ vandens parke.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai