Tomas Augulis pristato dainos „Kalėdų naktį tylią“ klipą ir kviečia aukoti vėžiu sergantiems vaikams

Tomas Augulis ir Vytautas Lukočius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-18 17:24
Per šias Kalėdas sukanka lygiai dvidešimt penkeri metai legendinei Tomo Augulio dainai „Kalėdų naktį tylią“, kurią jis įrašė kartu su septyniais garsiausiais to meto Lietuvos dainininkais. Jubiliejaus proga dainininkas iš naujo įrašė garsųjį hitą su šių laikų garsiais atlikėjais.

Legendinei dainai sukurtas ir vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo Maksas Melmanas, Renata ir Deivis Norvilai, Katažina Zvonkuvienė, Aistė Pilvelytė, Rafailas Karpis, Česlovas Gabalis ir dirigento Vytauto Lukočiaus vadovaujamas orkestras „Vilniaus Simfonietta“. 

„Gruodžio mėnesį, švenčių periodu surinkti visus atlikėjus į vieną krūvą yra neįmanoma misija, nes šis mėnuo yra pats darbingiausias – vieniems koncertai, kitiems filmavimai bei įrašai. Tačiau visi sukome galvas kaip išspręsti situaciją, nes daina skirta padėti vėžiu sergantiems vaikams pasveikti“, – pasakojo Tomas Augulis.

Dainininkas sugalvojo idėją kaip visiems būti kartu nesusitinkant. Vaizdo klipe dainininkai vienas su kitu bendrauja telefonais bei planšetiniais kompiuteriais.

„Muzika gali labai daug ką pakeisti ir atidaryti užvertas duris, todėl noriu išnaudoti muziką geriems darbams. Ne mes norime gauti dovanas dainos gimtadienio proga. Atvirkščiai – mes norime jas dalinti kitiems“, – sakė dainininkas T. Augulis, kuris ketina visą už dainą gautą pelną skirti dviem vėžiu sergantiems berniukams. Jis įsitikinęs, kad Kalėdų naktį tylią – muzika nugalės vėžį.

Tokiu šūkiu Lietuvos dainininkai kviečia nelikti abejingais: „Patys mažiausi piliečiai patys dar negali kovoti, o kai kurie jų yra tokie maži, jog dar nesuvokia savo problemos, todėl kovoti, kiek įmanoma, turi suaugusieji.“

Kaip tik šiuo metu brangaus gydymo Šveicarijoje laukia du mažieji pacientai – pusantrų metukų Laurynas ir dešimties mėnesių Domas. Abu berniukai turi tą pačią skaudžią patirtį: abu kovoja su klastinga onkologine liga – retinoblastoma.

Abu mažyliai jau ištvėrė tris chemoterapijos kursus. Jiems gali padėti gydymas modernioje Šveicarijos klinikoje.  Skaičiuojama, kad abiem šeimoms metams iš viso reikės apie 40–60 tūkst. eurų. 

Medikai abiems berniukams teikia daug vilčių, jie tikina, kad 85–92 proc. pacientų, sergančių šia onkologine liga, išgyvena. Retinoblastoma – vienas rečiausių vaikų piktybinių navikų. Dažniausiai liga suserga berniukai – 1,5 karto dažniau nei mergaitės. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Šveicarai išgelbėjo Adomo, Gabrieliaus ir Maksymiliano akis – matyti trokšta ir Laurynas bei Domas

Padėti mažajam Laurynui ir Domui pasveikti galite ir jūs. Skambinkite telefonu 1419 ir paaukokite 1,45 eur.  Su visų Lietuvos žmonių pagalba Kalėdų naktį tylią – muzika nugalės vėžį.

Jei norite paaukoti daugiau, informaciją rasite mamuunija.lt: spauskite ČIA.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai