Tomas Augulis: „Praeitis buvo tikrai smagi – merginų dėmesys, krūvos pinigų, autografai…“

Tomas Augulis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ imsis pūsti dulkes nuo seniai iš viešumos pradingusių ar užgesusių scenos žvaigždžių. Grupės „Mango“, „Dinamika“, Viktorija ir „Vitražas“, XXL junior, Romas Dambrauskas, „Bavarija“, Gintarė Karaliūnaitė, Tomas Augulis, Geltona, „Laura and the lovers“... Kadaise jie surinkdavo pilnus stadionus ir uždirbdavo maišus pinigų, o šiandien dirba visai kitus darbus, kai kurie valgo emigrantų duoną ir gyvena tik prisiminimais. O gal mūsų buvusios žvaigždės sąmoningai vengia viešumos ir puikiai gyvena be televizijos?

Štai televizijoje nesirodantis dainininkas Romas Dambrauskas, savo kailiu patyręs, kokia nemaloni gali būti viešumo kaina, tyliai sau koncertuoja Lietuvos provincijoje, Airijoje, JAV ir nesuka sau galvos dėl to, kad jo nerodo televizija. Gintarė Karaliūnaitė laukiasi vaikelio ir yra laimingai ištekėjusi už kanadiečio.

„Man truputį gaila, kad Gintarė šiuo metu nekoncertuoja, – sako kita dainininkė Asta Pilypaitė. – Bet, kadangi ji yra mano draugė, aš žinau, kad Gintarė yra laiminga. Tokios laimės linkėčiau ir bet kuriai kitai moteriai. Žinau, kad ji turi daug idėjų, todėl tikiuosi, kad dar sugrįš į sceną ir mus nustebins, kaip darydavo anksčiau su savo puikia muzika.“

„Man tai labai trūksta grupės „Mango“, kadaise mokėjau visas jų dainas“, – sako atsidūsdama projekto „Chorų karai“ dalyvė Eglė Jakštytė.

„Manau, kad visų laikų kiečiausia Lietuvos pop grupė buvo „XXL junior“, – į prisiminimus pasineria komikas Justinas Jankevičius. – Juk jie, rodos, pirmieji į Lietuvos sceną atsivedė juodaodį. Tais laikais, pamenu, tai buvo kažkas tokio.“

Ar dar galėtų į sceną sugrįžti kadaise neapsakomai populiari buvusi grupė „Bavarija“? ,,Tai buvo toks geras „šūdpopsis“, kad mes ir dabar su Deivydu Zvonkum „pažvengiam“, tuos jų laikus prisiminę. Manau, kad ši grupė, kurioje buvo tikri profesionalai, galėtų puikiausiai atsikurti ir surengti sugrįžimo turą. Visiems būtų smagu prisiminti tuos senus laikus“, – neabejoja Stano, švelniai traukdamas per dantį savo kolegas.

Kultinio hito „Sąnariai“ autorius Tomas Augulis, baigęs dainininko karjerą, užtikrintai įsitvirtino reklamos versle, bet neslepia su nostalgija prisimenantis senus gerus laikus. „Populiarumas ne tik padeda, – žinomas veidas atidaro visas duris. Klientai žiūri į tave ir mąsto: „Na, šitas tai jau tikrai neapgaus, juk jis žvaigždė, kur jis dings?“ Gal toks žmonių požiūris ir pakišo koją mano kai kuriems kolegoms, kurie ėmė piktnaudžiauti savo populiarumu ar tiesiog neapskaičiavo savo galimybių, bankrutavo? O ta praeitis buvo tikrai smagi – merginų dėmesys, krūvos pinigų, autografai... Tiesa, būdavo ir šaltų viešbučių be karšto vandens, bet dabar tai tik sukelia juoką.“

Ar užgesusios žvaigždės dar sugrįš į didžiąsias scenas? Kokiais prisiminimais jos gyvena? Visa tai – trečiadienio vakarą 20.30 val. TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“.  

Skaitykite daugiau