Toma Vaškevičiūtė seriale rinksis tarp dviejų vyrų: mylimojo Tado Gryn ir Tomo Erbrėderio

Tomas Erbrėderis ir Toma Vaškevičiūtė seriale „Pasmerkti“ / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-03 10:20
TV3 serialo „Pasmerkti“ naujasis sezonas nepašykštėjo emocijų, o žiūrovų pamėgti herojai demonstravo ne tik savo aštrius charakterius, bet ir gerą fizinę formą. Fechtavimo įgūdžius žiniasklaidai neseniai parodęs „Pasmerkti 3“ aktorius Tadas Gryn atskleidė, kad vasarą „užsikrėtė“ ir burlenčių sportu. Nuo jo neatsilieka ir partnerė ne tik seriale, bet ir gyvenime – aktorė Toma Vaškevičiūtė.

Ekstremalaus sporto „užkratą“ T. Gryn ir T. Vaškevičiūtė gavo iš kolegos aktoriaus ir režisieriaus, profesionalaus buriuotojo Algirdo Gradausko. „Jis buriavo, o mes mokėmės. Tai vyko Latvijos miestelyje Paviluoste. Važiavome aplankyti bičiulio, bet taip įsitraukėme, kad netrukus ir patys jau murkdėmės Baltijos jūroje“, – pasakoja Tadas.

„Negalėčiau teigti, kad gyvenime išbandžiau daug sporto šakų. Buriavimas man taip pat buvo visiška naujiena, – prisipažįsta Toma nusikvatodama: – Baltijos jūroje visą laiką tiesiog kapanojomės. Tadas bent buvo atsistojęs ant lentos, aš dar ne. Bet man vėjas buvo mažiau palankus, bangos mažesnės, gal dėl to nepavyko?“

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Vis dėlto pirmas kartas su burlente abiem labai patiko ir per atostogas užsienyje jie nedelsdami susirado buriavimui tinkamą krantą. „Bet ir vėl nelemta: oro sąlygos buvo pernelyg blogos, net patyrę buriuotojai kapanojosi vandenyje, mūsų – naujokų – nė neleido į jūrą. Lieka viltis su lenta išmokti plaukti kitą sezoną“, – viliasi T. Vaškevičiūtė.

Kol burlentės džiūsta, laukdamos naujo sezono, TV3 serialo „Pasmerkti 3“ naujasis sezonas jau prasidėjo.

Šį rudenį T. Gryn ir T. Vaškevičiūtės herojai Viktoras ir Asta patys atsidūrė jausmų vandenyne. Moteris pradėjo kovą su savo priklausomybe kvaišalams reabilitacijos centre, tačiau ten sutiktas patrauklus vyras Julius (akt. Tomas Erbrėderis) netikėtai supainiojo jos jausmus. Tik ar audringas romanas turi ateitį?

Aistrai pasidavusiems serialo meilužiams – Astai ir Juliui – jau teko filmuotis pikantiškose scenose. Jas netrukus pamatys ir TV3 žiūrovai.

Serialas „Pasmerkti 3“ rodomas pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai