Tomą Augulį ir į jo automobilį „atsirėmusio“ „Subaru“ vairuotoją taikė policijos pareigūnai

Tomas Augulis / Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-08 16:06
Dainininkas Tomas Augulis penktadienio pavakarę susidūrė su nemalonumais: baigęs darbą biure ketino važiuoti namo, kai pamatė, kad į jo automobilį „Ford Cougar“ atsirėmė ir jį šiek tiek apgadino „Subaru“. Taikiai vairuotojai nesusitarė, tad į situaciją įsikišo ir policijos pareigūnai.

Kaip T.Augulis pasakojo Žmonės.lt, incidentas nutiko Vilniuje, Raitininkų gatvėje. „Ten yra mano biuras, o automobilis stovi po langais. Aišku, aš į jį visad nežiūriu, tai ir nemačiau, kad ten kažkas į mane atsirėmė“, – Žmonės.lt sakė dainininkas. 

Kad į jo automobilį atsirėmė kitas, atlikėjas pamatė tik baigęs darbą – norėjo į bagažinę susidėti daiktus, o tada ir buvo nustebintas. 

„Išejęs pamačiau „sexy“ vaizdeli, kaip „subariukas“ meiliai stovi isiremęs i mano bolido subinę. Nieko sau, galvoju, va čia tai prisiparkavo! Galvoju, reikia pranešti pareigūnams. Kai atvyko, paprašė patraukti, kad galėtų apžiūrėti žalą. Nubrozdintas bamperis... Nuojauta sakė, kad tai bus moteriškė...“ – socialiniame tinkle rašė Tomas.

T.Augulio nuotr.
T.Augulio nuotr.

Ilgai laukti „Subaru“ vairuotojos neteko – po kelių minučių prisistatė iš Plungės atvykusi automobilio savininkė. T.Augulį pribloškė vairuotojos reakcija: anot jo, moteris ėmė plūstis keiksmais, kaltinti jį, sakyti, neva pats į jos automobilį per neapdairumą atsirėmė.

„Jeigu jos tonas būtų buvęs normalus, per 3 sekundes buvo galima susitarti. Koks čia gali būt konfliktas? Čia gi akivaizdu. Iš nuotraukos gal matote – ji dar sustojo ant geltonos linijos… Policininkams tai šypseną kėlė. Jie ją įtikino užpildyti deklaraciją“, – Žmonės.lt sakė T.Augulis.

T.Augulio nuotr.
T.Augulio nuotr.

Dainininko teigimu, vairuotoja net grasino T.Auguliui paduosianti į teismą, bet po to persigalvojo – per toli iš Plungės būtų važinėti. 

„Paklausiusi pareigūnų ji užpildė deklaraciją ir nepatenkinta dingo... Moralas toks – saugokitės moteriškių su baltais „subariukais“. Jei jos su savo mašiniuku prisiglaudė prie jusų bolido „subinės“, tai nereiškia, kad jus kabina“, – taip šią istoriją feisbuke reziumavo T.Augulis.

T.Augulio nuotr.
T.Augulio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai