Tokios Shakiros dar nematėte: paviešintos anksčiau nematytos nuotraukos iš jos paauglystės

Paviešintos anksčiau nematytos nuotraukos iš Shakiros paauglystės / „Scanpix“ ir AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-02 17:17
Praėjusį savaitgalį internete pasirodė iki šiol nematytos nuotraukos iš dainininkės Shakiros, kuri vasario 2-ąją švenčia savo 38-ąjį gimtadienį, paauglystės.

Archyvinius kadrus paviešinęs fotografas Carlosas Venegasas sakė Shakirą sutikęs jos gimtajame Barankilijos mieste Kolumbijoje, kai jai buvo 14 metų ir ji tik ką buvo pradėjusi skintis kelią į šou verslą.

„Ji buvo jauna, bet jau iš karto pamačiau, kokia ji talentinga, – sakė fotografas. – Dariau viską, kad jai padėčiau. Mes nebepalaikome ryšio, bet ji nusipelno visko, ką dabar turi.“

Fotografo paviešintose nuotraukose matyti 14-metė Shakira savo namuose, taip pat keli kadrai iš vienos iš pirmųjų jos fotosesijų profesionalioje studijoje. Taip pat fotografas parodė ir dvi nuotraukas, kuriose pats yra įsiamžinęs su Shakira – viena nuotrauka daryta per jos 15-ąjį gimtadienį, o kita – per jos pirmojo albumo „Magia“ pristatymo vakarėlį.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią savaitę Shakira pagimdė antrąjį sūnų, kurį su mylimuoju Gerardu Pique pavadino Sasha. Nuo 2010-ųjų kartu esanti pora taip pat turi dvejų metų sūnų Milaną.

Žmonės.lt
Temos:
Shakira Aktualu

Naujausi straipsniai