Tokio koncerto Tauragė seniai nematė: karalienė Džordža šokdino tūkstantinę minią

Publika Džordanos Butkutės koncerte Tauragėje / Karolinos Stažytės nuotr.
Autorius: Karolina Stažytė
Publikuota: 2016-06-05 00:49
Pirmąją birželio savaitę Tauragėje minima kasmetinė miesto šventė. Penkias dienas truksiančio festivalio kulminacija tapo nemokamas Džordanos Butkutės (47) koncertas, birželio 4-ąją į Tauragės vasaros estradą sutraukęs neregėtą minią žmonių.

Šiemet Tauragės miesto šventė surengta ne gegužės pabaigoje, kaip buvo įprasta, o birželio pradžioje. Ir švęsti nuspręsta ne tris, keturias, o net penkias dienas.

Apie tai, kad Tauragės miesto savivaldybė derasi su Dž.Butkute dėl koncerto, prabilta dar kovo mėnesį. Tuomet daug kam užkliuvo nemenkas honoraras, kurio užsiprašė ši atlikėja. Tačiau įspūdinga suma valdininkų neišgąsdino. Rankomis sukirsta. Koncertas įvyko.

Nemokamas populiariosios atlikėjos šou Tauragės miesto valdžiai atsiėjo 13 310 eurų (su mokesčiais).

Papildomus tūkstančius kainavo ir scenos įrengimas, apšvietimas, įgarsinimas. Tačiau koncerto organizatoriai pabrėžė, kad statinys koncertui buvo naudojamas keletui renginių, ne tik Dž.Butkutės pasirodymui, tad atsipirko.

Tokia scenos žvaigžde nuspręsta pasipuikuoti tikintis, jog ji pritrauks daugiau žmonių iš užmiesčio, aplinkinių gyvenviečių, kitų miestų. Valdžios rizika pasiteisino – saulėtą šeštadienio vakarą į Jūros upės pakraštį, estradą po atviru dangumi, susirinko minios klausytojų. Tokio vaizdo tauragiškiams jau seniai neteko regėti.

Žmonės hitų klausėsi užtvindę praėjimus, stovinėjo ant laiptų, būriavosi scenos pakraščiuose.

Karolinos Stažytės nuotr.
Karolinos Stažytės nuotr.

Dž.Butkutės koncertas truko beveik dvi valandas. Per jas ji atliko tiek puikiai žinomus kūrinius, tiek naujas dainas.

„Valio, Taurage! Net tamsoje matau, kaip žiba jūsų visų akys“, – į tūkstančius gerbėjų kreipėsi dainininkė.

Tiesa, likus mažiau nei savaitei iki koncerto Tauragėje, suabejota, ar jis įvyks. Staiga mirė atlikėjos tėtis.

Prieš keturis mėnesius Dž.Butkutė palaidojo ir savo mamą. Sušlubavo ir mylimojo Elegijaus Strasevičiaus (49) sveikata.

Kaip prisipažino koncerto organizatoriai, jokių specialių reikalavimų scenos karalienė nepateikė, tik paprašė patalpų persirengimui. Pageidavo, kad būtų paruošti grimo kambariai. Persirengė ji Tauragės kultūros centre. Nakvynė šiame mieste nebuvo numatyta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai