Tokio Kieto riešutėlio dar nematėme! Bruce'as Willisas Helovino kostiumu ir šokiravo, ir žavėjo vienu metu

Bruce'as Willisas (2017) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-31 11:55
Amerikiečių aktorius Bruce'as Willisas (62) nušluostė nosį visiems savo kolegoms, pasirodęs Helovino vakarėlyje netikėtu kostiumu Filadelfijoje.

Kietą vyruką filmuose vaidinantis aktorius pasirinko mergaitišką aprangą. Tokio jo dar niekas nematė net beprotiškiausiame filme. Dar daugiau komiškumo situacijai suteikė tai, kad Bruce'as Willisas į vakarėlį atėjo su taip pat apsirengusiu savo asistentu Stephenu J. Eadsu – tarsi seserys dvynės.

Jeigu už Helovino kostiumus būtų dalijami „Oskarai“, Bruce'as Willisas jį šįmet tikrai būtų pelnęs, nes savąja ironija pralenkė net Helovino karaliene laikomą Heidi Klum.

Idėją aktorius pasiskolino iš režisieriaus Stanley Kubricko 1980 m. juostos „Švytėjimas“, kuriame buvo tokios herojės – mergaitės dvynės. Palaikyti draugiją Kietas riešutėlis įkalbėjo savo asistentą Stepheną J. Eadsą.

Vyrų kostiumai ir šokiravo, ir žavėjo vienu metu. Patys persirengėliai nevengė iš savęs pasijuokti. Svečiai juokavo, kad, pasirodo, Kieto riešutėlio širdyje gyvena maža mergaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai