Tobulos vasaros formulė: dar daugiau nuotykių, asmeninių pergalių ir skonių

123rf.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-20 16:47
Kiekvienas žmogus – unikalus ir savitas: vieni išsiskiria įmantriu stiliumi, kiti šukuosenomis, treti – humoro jausmu... Vieni lipa stogais ir važinėja riedlentėmis, kiti – puikiai išmano matematiką ar leidžiasi į ekstremalias keliones. Žmogaus charakteris leidžia jam išsiskirti iš minios, visai taip pat, kaip „Borjomi“ vanduo – ypatingas, su charakteriu, atpažįstamas dėl savo unikalaus skonio.

Su charakteriu, unikalus

Būti su charakteriu – tai paisyti savo interesų, vadovautis savo troškimais, naudotis savo gebėjimais nekreipiant dėmesio į stereotipus ir prietarus. Būti savimi svarbiau, nei tiesiog būti ypatingam – būtent ši mintis yra naujos prekės ženklo „Borjomi“ reklaminės kampanijos pagrindas.

„Borjomi“ vanduo – unikalus, su charakteriu. Būtent tokiais laikome ir savo vartotojus, – sako „IDS Borjomi Europe“ rinkodaros vadovė Tatjana Rudienė. – Komunikacijos priemone palaikome savo vartotojų vertybes ir troškimus – atrasti save, leisti sau gyventi savaip ir nebijoti rodyti charakterį.“

Visa tai atsispindi naujoje komunikacinėje priemonėje „Charakteris“, nes juk charakteris – tas mūsų unikalumas – leidžia kiekvienam pasijusti tikrai ypatingam.

Dar daugiau nuotykių ir skonio

Bendrovė „IDS Borjomi International“ ir toliau pristato naujas mineralinio vandens „Borjomi“ pakuotes. Anksčiau bendrovė sėkmingai pristatė rinkai 0,33 l talpos aliumininę skardinę, kuri itin patiko jauniems ir aktyviems vartotojams. Ji papildė asortimentą, kurį tuo metu sudarė 0,5 l ir 1 l PET bei 0,33 l ir 0,5 l stiklinės pakuotės. „Atėjo metas patenkinti žmonių, pageidaujančių pirkti į didelius butelius išpilstytą vandenį, poreikį, todėl vartotojai jau gali įsigyti 1,25 l talpos mineralinio vandens „Borjomi“. Esame atidūs savo vartotojų poreikiams ir norams. Stengiamės laiku pateikti jiems kuo naudingesnį pasiūlymą, atliepiantį jų interesus“, – pasakoja T. Rudienė.

BORJOMI nuotr.
BORJOMI nuotr.

Kadangi vasara jau kaip reikiant įsibėgėjo, pilnu tempu mėgaujamės atostogomis su artimaisiais, traukiame į žygius, išbandome naujus vandens sportus, iškylaujame, važinėjamės dviračiais ir keturračiais, sutinkame saulę ir grožimės ilgais saulėlydžiais...

Naujieji buteliai puikiai papildys bet kokią malonaus laisvalaikio – žaidimų, kelionių, išvykų, pasivažinėjimų, poilsio gamtoje su artimaisiais ir draugais – koncepciją. Be to, išskirtinės mineralinio vandens savybės ir nepakartojamas skonis nepakito – skirtumas tik tas, kad dabar jis suburia ir įkvepia džiaugtis gyvenimu dar labiau. 

Temos:
Vasara nuotykiai

Naujausi straipsniai