Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika: nuo Šaulio iki Žuvų (III dalis)

Zodiako ženklai / „Shutterstock“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2014-12-28 16:00
Keturių Zodiako ženklų (Šaulio, Ožiaragio, Vandenio ir Žuvų) charakteristikas Ji24.lt portalo skaitytojams pateikia astrologė Lana Kutkytė.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika: nuo Avino iki Vėžio (I dalis)

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika: nuo Liūto iki Skorpiono (II dalis)

Tenka girdėti, kai žmonės teigia, jog astrologijos mokslas jiems nepasiteisina. Tačiau taip jie sako dažniausiai tiesiog perskaitę vien tik savo Saulės ženklo apibūdinimą arba, tarkime, mėnesio horoskopą dvylikai Zodiako ženklų.

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Konkrečių Zodiako ženklų prognozių dienai, savaitei ar metams nereikėtų pernelyg sureikšminti. Populiariuose horoskopuose yra kalbama apie tendencijas, tad nevertėtų savęs programuoti. Juk suprantama, kad tuo pačiu metu negali vykti tokios pačios situacijos visiems Šauliams ar Vandeniams.

Panaši situacija yra ir kalbant apie ženklo charakteristiką, juk nebūtinai visi Ožiaragiai yra karjeristai ir ne visos Žuvys mėgsta tinginiauti. Prisiminkime, kad įvairių žmonių Saulė būna skirtinguose būstuose, laipsniuose (kiekvienas ženklas yra skirstomas lygiai po 30 laipsnių) bei sudaro skirtingas konfigūracijos su kitomis planetomis, o charakteriui ir išvaizdai didžiulės įtakos turi ascendentas, apie kurį kalbėsime, kuomet pradėsime studijuoti būstų sistemą.

ŠAULYS

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Pagrindinė ženklo jėga: Šaulys simbolizuoja dvasinį, religinį mokytoją, filosofą ir tiesos siekėją. Šio ženklo didžiausios vertybės yra neišsemiamas tikėjimas, optimizmas bei plati pasaulėžiūra. Tai nenustygstantis vietoje keliautojas, kuris nuolatos veržiasi pirmyn, vis kažko ieško ir siekia, jį vilioja nauji nuotykiai, svetimos kultūros bei nepažintos vietos.

Šaulys valdo tolimas keliones, religijas, išmintį, nuotykius, sportą, švietimo sistemą. Jam reikia gyventi plačiai, nuolat plėstis, judėti į priekį, nes tik taip jis gali pademonstruoti savo jėgą. Tai principingiausias ir labiausiai tiesą vertinantis Zodiako ženklas. Jam neegzistuoja vadinamasis „baltas melas“, o kadangi pats yra tiesos skleidėjas, tai to paties laukia ir iš savo aplinkos.

Šaulys aukštojo mokslo, išsilavinimo simbolis, kuris ne tik pats noriai mokosi, tačiau ir privalo mokyti kitus, skleisti gilias žinias. Jis moko kitus pagarbos autoritetams, gebėjimo neprarasti optimizmo ir tikėjimo, nepasitenkinti mažais dalykais, bet siekti kažko didingo.

Taip pat skaitykite: Šaulys: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

Šviesioji pusė: turintiems polinkį į depresiją, pravartu dažniau bendrauti su šiuo ženklu. Šaulys dovanoja aplinkiniams didžiulę optimizmo jėgą ir gali įkvėpti kitus dideliems žygiams. Kosmopolitiškumas leidžia jiems puikiai jaustis visur ir su visais susikalbėti, tad jam ypač lengvai atsiveria perspektyvos užsienio šalyse. Jie visur jaučiasi lyg namuose.

Tamsioji pusė: Šauliams kartais būdingas dvasinis fanatizmas, despotiškas troškimas valdyti viską aplinkui ir nuolatinis pamokslavimas ir moralizavimas kitiems. Taip pat gali pasireikšti nepagarba autoritetams, kitų žmonių tikėjimui bei valiai, o ypač jei ši tiesa prieštarauja Šaulio „tiesai“. Dėl nepamatuoto optimizmo Šauliai dažnai patys sau prisidaro problemų.

Profesijos, savirealizacija: iš prigimties talentingas organizatorius, sugeba sukviesti aplinkinius, vesti juos paskui save, įkvėpti sukurti kažką prasmingo. Jie puikūs vadovai, diplomatai, dėstytojai, dvasininkai, lakūnai, teisėjai, sportininkai, politikai. Taip pat puikiai reiškiasi srityse, susijusiose su leidyba, turizmu, užsienio kalbomis, sporto renginiais, geografija, įstatymais, žurnalistika.

Valdančioji planeta: Jupiteris

Mineralai: turkis, rodonitas

Spalvos: mėlyna, purpurinė

Sėkmingiausios pasaulio šalys: Australija, Meksika

OŽIARAGIS

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Pagrindinė ženklo jėga: Ožiaragiai parodo kitiems, jog atkaklumas, kantrybė ir disciplina paverčia svajones realybe. Šis ženklas yra įrodymas, kad visi sunkumai įveikiami, viskas pasiekiama – tereikia siekti. Tiesa, kažko išties didingo paprastai pasiekia būdami vyresnio amžiaus, kadangi jiems būdingas atsargumas ir rimtas požiūris į gyvenimą. Jie niekuomet nepuls į abejotiną avantiūrą, nepasirašys kokios nors pernelyg rizikingos sutarties ir nežengs nė vieno neapgalvoto žingsnio.

Šis ženklas yra strategijos meistras, tad savo tikslo siekia protingai, metodiškai, gerai apgalvojęs kelis žingsnius į priekį. Susitelkimas į karjerą ir žemiškus reikalus paverčia šio ženklo atstovus patikimais darbuotojais. Tikrai ne be reikalo kolegos juose dažnai mato rimtus konkurentus. Ožiaragio ženklas kontroliuoja savo emocijas ir prie jų neprisiriša, sugeba objektyviai pažvelgti į sunkiausias situacijas.

Taip pat skaitykite: Ožiaragis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

Šviesioji pusė: koncentracija, rimtumas, kuklumas, santūrumas, stabilumas, racionalumas – šio ženklo stiprybės. Jis itin ištvermingas, tad jo nepalauš jokie sunkumai. Be to, Ožiaragis visuose sunkumuose sugeba įžvelgti ateičiai reikalingą patirtį ir visur atrasti kokios nors naudos. Branda ir išmintis šiam ženklui būdinga netgi vaikystėje.

Tamsioji pusė: būdingas polinkis į melancholiją, depresiją, pesimizmą. Kartais jie būna valdomi valdžios troškimo ir ambicijų, o turėdami aiškią strategiją, kiekviename žingsnyje ieško sau apčiuopiamos naudos bei manipuliuoja kitais. Siekdami karjeros, gali manyti, kad tikslas pateisina priemones.

Profesijos, savirealizacija: geriausių rezultatų pasiekia dirbdami vienumoje, tad jiems svarbu turėti savo atskirą darbo vietą. Profesinė sėkmė laukia tokiose srityse kaip administracija, politika, žemės ūkio darbai, statyba, pedagogika, minerologija, valstybės tarnyba. Svarbiausia, kad Ožiaragis būtų visiškai atsidavęs savo vienai pasirinktai veiklai ir nesiblaškytų.

Valdančioji planeta: Saturnas.

Mineralai: kalnų krištolas, obsidianas.

Spalvos: juoda, tamsiai mėlyna.

Sėkmingiausios pasaulio šalys: Estija, Tibetas.

VANDENIS

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Pagrindinė ženklo jėga: tai originaliausias Zodiako ženklas. Laisvė jam didžiulė vertybė, todėl jis jaučiasi laimingas tik tada, kai gali elgtis taip, kaip jam norisi ir nepaisyti jokių taisyklų. Būtent tada aplanko idėjos ir įžvalgos, siekiančios toli į ateitį.

Vandeniai yra kovotojai už demokratiją, jiems svarbi lygybė tarp žmonių, jie puikiai suvokia to vertę ir siekia pritraukti bendraminčius. Klubinėje veikloje ar draugų būryje jie jaučiasi lyg žuvys vandenyje. Šio ženklo atstovai puikiai suvokia, kas yra tikroji draugystė.

Veikdami kartu su draugais ar kolektyvu jie gal „kalnus nuversti“, o jų smegenys tarsi nesibaigiančių originalių idėjų šaltinis. Įmantrūs išradimai, televizija, internetas, kompiuterija – tai Vandenio sfera. Tačiau jie geba rasti balansą tarp buvimo virtualioje erdvėje ir gyvo, draugiško bendravimo, kadangi jiems itin svarbu neprarasti ryšio su aplinkiniais, jie noriai bendrauja ir dalinasi idėjomis. Taip pat šio ženklo jėga yra jo gebėjimas įžvelgti, numatyti ateitį, tad jie gali būti nepralenkiami pranašavimo meistrai.

Taip pat skaitykite: Vandenis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

Šviesioji pusė: nors Vandeniai nuostabiai atsiskleidžia bendroje veikloje, jie puikiai geba mąstyti ir veikti savarankiškai. Be to, jie nebijo aplinkiniams atrodyti pernelyg keisti, neatitinkantys nustatytų normų. Vandeniai yra išskirtiniai, kitokie nei visi kiti, bet tame ir yra jų žavesys. Jie retai nerimauja dėl ateities, kadangi mėgsta pokyčius ir yra atviri naujovėms.

Tamsioji pusė: dėl poreikio išsiskirti iš minios kartais leidžia sau daugiau nei vertėtų, peržengia ribas. Noras maištauti prieš sistemą, jautrumo ir nuoseklumo stoka, keistumas, nepritapimas prie savo aplinkos bei išsiblaškymas pridaro Vandeniams nemažai rūpesčių. Dažnai jų elgesys gali būti neprognozuojamas, o emocijos pernelyg permainingos.

Profesijos, savirealizacija: Vandenis lyg koks „pakvaišęs profesorius“ – bando atrasti kažką visiškai naujo ir įdomaus. Monotoniški darbai jam gali būti pernelyg sunkūs, tad geriausiai tinka darbas, kuriame kasdien tektų atlikti vis kitokius veiksmus. Vandenis talentingas televizijos, interneto darbuotojas, mokslininkas, inžinierius, kompiuterininkas, politikas, astrologas, aviatorius.

Valdančioji planeta: Uranas.

Mineralai: chrizoprazas, katės akis.

Spalvos: šviesiai žydra, violetinė.

Sėkmingiausios pasaulio šalys: Norvegija, Rusija.

ŽUVYS

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Pagrindinė ženklo jėga: šis Zodiako ženklas moko kitus subtilumo, jautrumo, grožio, užuojautos, švelnumo bei dvasingumo. Jam būdingas meniškumas, muzikalumas, vaizduotė, kūrybingumas, tad nenuostabu, kad būtent Žuvys geba sukurti gražiausius meno kūrinius. Jų misija yra skleisti grožį ir meilę aplinkiniams, pasiaukoti dėl kitų, jei tik to reikia.

Šis svajingas ženklas turi ypač jautrią intuiciją, polinkį į dvasingumą, religingumą. Netinka būti agresyvioje, vulgarioje aplinkoje, nes atskleisti save jos gali tik būdamos apsuptos harmonijos, ramybės ir natūralumo. Jose slypi daugybė nuostabių talentų, kuriuos Žuvys demonstruoja subtiliai, neskaudindamos aplinkos ir nelipdamos kitiems per galvas. Nesavanaudiška pagalba kitiems ir meilė – tai jų didžiausia dovana pasauliui. Net jeigu ir neturi daug turto, nori pasidalyti, padėti stokojantiems. Būtent šis ženklas globoja labdaringą veiklą ir visokeriopą pagalbą kitiems. Žuvys – tikrojo altruizmo mokytojos.

Taip pat skaitykite: Žuvys: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

Šviesioji pusė: Žuvys talentingos dvasinėms praktikoms, meditacijai, maldai, mistikai, meno terapijai. Būdamos jautrios žmonių skausmui ir turėdamos talentą dvasiniams mokslams – tampa puikiais mokytojais, kitų guodėjais. Šio ženklo moterys paprastai pasižymi natūraliu grožiu bei moteriškumu, o vyrai sugeba suderinti vyriškumą su švelnumu.

Tamsiosi pusė: kartais Žuvys taip užsisvajoja, kad visiškai praranda ryšį su realybe. Silpnoji jų pusė yra polinkis į fantazijas, iliuzijas, tingumą, besaikį miegojimą, žalingus įpročius, tikrovės nesuvokimą. Dažnai tampa priklausomi nuo kitų žmonių nuomonės, mėgsta susitapatinti su bejėgės aukos, nuskriaustojo pozicija.

Profesijos, savirealizacija: talentingi muzikai, fotografijai, dizainui, slaugai, poezijai, tapybai, šokiui, psichologijai, įvairioms terapijoms. Jų valdoma veikla yra susijusi su vandeniu, gražiais vaizdais, grožio paslaugomis, kosmetika, drabužiais. Žuvys yra grožio kūrėjos, tad joms ne itin tinka darbai, kuriose svarbiausia tikslūs, logiški skaičiavimai, monotoniški veiksmai ar fizinė jėga.

Valdančioji planeta: Neptūnas.

Mineralai: labradoritas, perlai.

Spalvos: šviesiai violetinė, jūros spalvos.

Sėkmingiausios pasaulio šalys: Nepalas, Izraelis.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai