Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika: nuo Avino iki Vėžio (I dalis)

Zodiako ženklai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-30 16:00
Keturių Zodiako ženklų (Avino, Jaučio, Dvynių ir Vėžio) charakteristikas Ji24.lt portalo skaitytojams pateikia astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

„Koks tavo Zodiako ženklas?“ – dažnas klausimas. Iš tikrųjų Zodiako ženklas nurodo Saulės padėtį mūsų gimimo momentu. Nors Saulė ir yra labai svarbi planeta (o tiksliau žvaigždė), ji neapibūdina žmogaus absoliučiai, kadangi svarbu apžvelgti visų planetų padėtį asmeniniame horoskope.

Mūsų Zodiako ženklas, kitaip sakant, Saulės padėtis gimimo metu, yra tik dalinė informacija apie asmenybę. Nuo to tik pradėdame pažinti save ar šalia esančius žmones.

Norint gilintis į astrologiją, yra labai svarbu kruopščiai išstudijuoti Zodiako ženklus, nes kitaip nebus įmanoma tinkamai suprasti viso horoskopo. Žinoma, tai bus tik labai bendra schema, tačiau kai šią schemą aiškiau suvoksite, tuomet galėsime gilintis į šį mokslą toliau.

Avinas

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Pagrindinė ženklo jėga:  Avinas – tai pirmasis Zodiako ženklas, kuris turi milžinišką jėgos ir energijos potencialą. Jis trykšta gyvybine energija, yra kupinas entuziazmo, aistros veikti ir lyderiauti.

Vadovauti mėgstantis Avinas pasitelkęs savo stiprią valią ir drąsą gali vesti kitus žmones paskui save į pergalę. Būtent jis imasi visiškai naujų projektų, kurių prieš tai niekas nedrįso imtis pirmas. Savo „aviniškais ragais“ jis eina „kiaurai per sienas“ ir ankščiau ar vėliau nugali visas kliūtis. Konkuruoti su juo yra išties nelengva.

Taip pat skaitykite: Gruodžio mėnesio horoskopas

Gebėjimas nepasiduoti ir noras pirmauti bet kokia kaina veda jį pirmyn visu greičiu. Jei Avino ženklas imasi kokios nors veiklos, tai pasineria į ją ypač aistringai. Vis dėlto Avinas dažniausiai nesugeba pabaigti savo paties pradėto darbo iki galo, nes pritrūksta kantrybės, pasidaro nuobodu  ir jis ima dairytis kitos įdomios, ir svarbiausia – naujos veiklos arba santykių.

Šviesioji pusė: šis ženklas yra drąsaus kario, kovojančio už teisingumą, gebančio apginti save bei kitus, simbolis. Jis išties puikiai susitvarko stresinėse situacijose. Idealaus rezultato siekimas, energingumas, savojo „aš“ suvokimas, atkaklumas bei individualumas, greitis ir ryžtas, įkvėpia kitus ir leidžia Avinui lyderiauti.

Tamsioji pusė:  impulsyvumas, stačiokiškumas, garbės troškimas, konfliktiškumas ir noras diktuoti kitiems savo taisykles atneša sumaišties Avinui bei jo aplinkai. Jie mėgsta daryti spaudimą, egocentriškai reikalauti savo ir net elgtis agresyviai, o ypač jei reikalai klostosi ne taip, kaip norisi.

Profesijos, savirealizacija:  jie yra dažniau vadovai, o ne pavaldiniai. Mėgsta „dirbti savo darbą“,  pageidauja viską atlikti savarankiškai ir nenori prisitaikyti prie kitų.  Avinas – tai vadovas, karys, policininkas, apsaugos ar gaisrinės darbuotojas, chirurgas, sportininkas, instruktorius, žurnalistas, jam tinka dirbti su metalais ar darbus, kurie reikalauja ištvermės.

Valdančioji planeta: Marsas.

Mineralai: granatas, avantiūrinas.

Spalvos: raudona, burgundiškojo vyno.

Sėkmingiausios pasaulio šalys: Airija, Vokietija.

Jautis

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Pagrindinė ženklo jėga:  Jaučiams būdingas natūralumas, prieraišumas prie žmonių ir vietų, finansinio stabilumo poreikis. Jie dažnai yra vadinami materialistais, kuriems svarbiausias dalykas pasaulyje yra pinigai ir daiktai. Iš tikrųjų Jaučiui svarbiausia yra ne patys pinigai, o stabilumo ir saugumo jausmas, kurį jie suteikia.

Jei reikia, kad piniginiai reikalai būtų protingai ir praktiškai sutvarkyti, reikia pakviesti į pagalbą Jautį – jis čia tikras meistras. Būtent jis gali išmokyti kitus, kaip panaudoti savo įgimtus talentus ir už juos gauti piniginį atlygį.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Problemų sprendimas sapnuojant ir astralinės kelionės

Savo vertės pajautimas,  pasitikėjimas savo jėgomis, darbštumas ir patikimumas leidžia šiam ženklui susikurti stabilią finansinę padėtį. Darbas jiems išties didžiulė vertybė, ir jie yra pasiruošę dirbti tiek, kiek to reikia, o kartais net ir daugiau. Pergalės link jie eina iš lėto, žingnis po žingsnio. Tai žemiškos gerovės, darbo, gausos, meno ir grožio simbolis.

Šviesioji pusė: savo vidinius turtus Jautis paverčia materialiais. Jis sugeba atpažinti gyvenimo teikiamas galimybes ir jomis pasinauduoti. Yra itin ištikimas savo šeimai bei darbdaviams. Dėl savo patikimumo, altruizmo, kantrybės bei dosnumo jis nestokoja žmonių simpatijų, o ir pats Jautis myli žmones bei mėgsta padėti kitiems.

Tamsioji pusė: Jautis yra labiausiai užsispyręs Zodiako ženklas, tad įkalbėti jį padaryti kažką, kas jam yra neįdomu ar nevertinga, yra sunkiai įmanoma. Nelankstumas, ribotos pažiūros, pinigų kultas, lėtumas, tingumas, gobšumas, polinkis persivalgyti, nenoras sportuoti, pokyčių baimė ar prisirišimas prie materijos – dažnas jų kančios šaltinis.

Profesija, savirealizacija: turi daugybę talentų, tačiau geriausia būtų dirbti praktiškos naudos suteikiančius darbus. Jie yra puikūs konditeriai, restoranų darbuotojai ar vadovai, stilistai, kirpėjai, finansininkai, masažistai, ūkininkai, skulptoriai. Dažnas Jautis turi muzikinį talentą ir apskritai grožio pajautimą. Ypač stiprus ryšys su gamta, tad gali būti puikūs gamtos gynėjai.

Valdančioji planeta: Venera.

Mineralai:  agatas, rožinis kvarcas.

Spalvos: žalia, melsva.

Sėkmingiausios pasaulio šalys: Danija, Austrija.

Dvyniai

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Pagrindinė ženklo jėga:  jei pokalbio metu gaunate atsakymą į klausimą, kurio dar net nespėjote iki galo paklausti, tai greičiausiai bendraujate su Dvyniais. Jie itin greitai perpranta bet kokį reikalą, žino viską po truputį, mėgsta visur „kišti nosį“ ir domėtis viskuo aplinkui. Štai kodėl jų pašaukimas gyvenime yra skleisti naudingą informaciją, mokyti kitus, komunikuoti ir kitaip visokeriopai šviesti aplinkinius. Kompiuteriai, telefonai, reklama, televizija, mokyklos, knygos, žurnalai, socialiniai tinklai, internetas, prekyba, transportas – tai Dvynių teritorija.

Intelektualinis pranašumas, charakterio lankstumas ir mokėjimas susikalbėti su įvairiausiais žmonėmis leidžia šiam ženklui prisitaikyti ir išlikti net ir pačiais sunkiausiais laikotarpiais. Jie visada randa išeitį. Dvyniams svarbi laisvė, nuolatinis mokymasis, judėjimas pirmyn ir pokyčiai. Monotonija santykiuose ar darbe juos gniuždo ir neleidžia atsiskleisti.

Šviesioji pusė: Dvyniai – bendrauti mėgstantis ir mokantis ženklas. Jie džiugina supratingumu bei lengvumu. Pasitelkdami greitą protą, energingumą, mokėjimą suinteresuoti ir komunikabilumą, gali sutelkti žmones bendram tikslui. Jie jaunatviški nepriklausomai nuo jų amžiaus. Per trumpą laiką sugeba išmokti daug naujo.

Tamsioji pusė: Dvyniams būdinga dažna nuotaikų bei nuomonių kaita gali išties gluminti kitus. Kartais jie būna tarsi chameleonai, o blogiausiais atvejais savo bendravimo įgūdžius naudoja sukčiavimui ir manipuliavimui. Tai nenuoseklus ženklas, vis šokinėjantis nuo vienos veiklos prie kitos, jis sunkiai geba pabaigti kažką iki galo.

Profesijos, savirealizacija: Dvyniai atsiskleidžia, kai turi galimybę veikti ir kurti laisvai. Bet kuri profesija, susijusi su informacija, transportu, mokymais, rašymu, prekyba ar tarpininkavimu, jiems teiks džiaugsmo. Svarbu, kad darbas nebūtų monotoniškas, nes jei šiam ženklui darbe kiekvieną dieną reikia atlikti vis tuos pačius veiksmus, jis jaučia nuovargį.

Valdančioji planeta: Merkurijus.

Mineralai: citrinas, tigro akis.

Spalvos: oranžinė, balta.

Sėkmingiausios šalys: JAV, Graikija.

Vėžys

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Pagrindinė ženklo jėga: tai vienas švielniausių jaukumą bei meilę skleidžiančių ženklų. Ryškiausias bruožas yra emocingumas, tad Vėžio nuotaikos svyruoja lyg švytuoklė. Jiems svarbu nuolat jausti aplinkinių simpatiją, o bet kokią negatyvią emociją savo adresu priima labai skausmingai, tačiau būtent įgimtas jautrumas paverčia juos puikiais menininkais bei leidžia užjausti kitus, suprasti aplinkinių emocijas.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Ką žinome apie sapnus ir kaip juos išaiškinti?

Meilė šeimai ir gimtiesiems namams, tradicijos, moteriškas švelnumas, intuicija, emocinis artumas, nuoširdi globa, motiniškas rūpestis, vandens telkiniai, globos namai, buitis, nakvynė, maitinimas – tai Vėžio užduotis. Siekdami tikslo jie niekuomet nelipa kitiems per galvas. Jie itin įžvalgūs ir moka išklausyti, paguosti bei stengiasi padaryti viską, kad kiti jaustųsi kuo patogiau. Šio ženklo poelgiai kartais atrodo nelogiški, nes jie vadovaujasi jausmais bei intuicijos, pasąmonės patarimais, tačiau tame ir yra jų jėga.

Šviesioji pusė: atjauta, subtilumas, sugebėjimas tvarkyti buitį, išvystyta intuicija, gebėjimas atleisti, noras pasirūpinti, atjausti ir apkabinti, kai to reikia – dėl šių Vėžio savybių šalia esantys žmonės jaučiasi tarsi globojami motinos. Ten, kur pasirodo, jie sukuria saugią aplinką, kurioje nėra vulgarumo ar agresyvumo.

Tamsioji pusė: dažnai šis ženklas taip stipriai trokšta pasirūpinti ar patarti, jog pradeda gerokai įkyrėti kitiems. Kuomet aplinkiniai jam tai bando paaiškinti, Vėžys pasijaučia taip, lyg jo niekas nemylėtų, pasijaučia aukos pozicijoje. Baimė dėl ateities, nevaldomos, pernelyg audringai demonstruojamos emocijos, vaikiški kaprizai – neigiamos jų savybės.

Profesija, savirealizacija:  moteris, gimusi po Vėžio ženklu, yra puiki namų šeimininkė, mama ir žmona, dažnai leidžianti vyrui uždirbti pinigus. Taip pat Vėžiai yra puikūs psichologai, pedagogai, auklės, artistai, prekiautojai nekilnojamuoju turtu, dizaineriai, kraštovaizdžio kūrėjai. Jų valdomai sričiai priklauso kaimo turizmas, maitinimo įstaigos, viešbučiai, prekyba drabužiais.

Valdančioji planeta: Mėnulis.

Mineralai: Mėnulio akmuo, smaragdas.

Spalvos: sidabrinė, geltonai oranžinė.

Sėkmingiausios pasaulio šalys: Lietuva, Olandija.


Kita L. Kutkytės pamokėlė „Tobulėkime kartu“ (II dalis apie Zodiako ženklus) – gruodžio 14 d., o kitą sekmadienį, gruodžio 7 d., – atsakymai į Jūsų klausimus.

L. Kutkytė atsako tik į pačius gražiausius bei įdomiausius skaitytojų laiškus, kurie atsiunčiami adresu ji24.lt@zlg.lt. Jei portale Ji24.lt nerasite atsakymo į savo laišką, vadinasi, galite vėl rašyti, klausti ir tikėtis sėkmės.

DĖMESIO! Klausdami būtinai nurodykite savo gimimo datą, gimimo laiką bei vietą! Beje, klauskite vienu metu tik apie vieną dalyką.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai