Tobulėkime kartu. Planetų globojamos savaitės dienos: kokia veikla užsiimti, kad lydėtų sėkmė

Dangaus kūnai / „Shutterstock“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-02-22 16:00
„Viskam savas laikas“ – tai posakis, kuris puikiai apibūdina šiame straipsnyje pateikto metodo prasmę. Jei planuodami savo veiklą susiderinsite su kosminiais ritmais, galite žymiai veiksmingiau išnaudoti kiekvienoje dienoje slypintį potencialą.

Kiekvieną savaitės dieną globoja vis kita planeta, tad kiekviena jų yra tinkama tam tikrai veiklai. Visos planetos vienaip ar kitaip veikia kiekvieną žmogų, visgi daugiau dėmesio atkreipkite į savo Saulės ženklo ir Ascendento valdančias planetas, kadangi jų dienomis galite gauti kiek didesnį palaikymą.

Pirmadienis – Mėnulio diena

„Shuterstock“ nuotr.
„Shuterstock“ nuotr.

Bendras fonas. Pirmadienį vertėtų suplanuoti taip, kad nereikėtų tvarkytis su sunkiais darbais, būti stresinėse situacijose ar bendrauti su šiurkščiais, arogantiškais žmonėmis. Darbingumas stipriai priklauso nuo nuotaikos.

Svarbu leisti sau ramiai pradėti darbo savaitę, plaukiant pasroviui ir neužsikraunant per daug darbų. Pirmadieniais tinkamas laikas tvarkyti reikalus, susijusius su šeima, namais, buitimi, motinyste, kūdikiais, mityba, grožiu.

Šios dienos sėkmei ypač svarbi nesuvaidinta, nesavanaudiška meilė, globa, švelnumas, gebėjimas nuoširdžiai bendrauti bei užjausti. Verčiau skubotai nepriiminėti rimtų sprendimų, kadangi šią dieną didesnę įtaką turi emocijos, o ne logika.

Gerovė. Tai gera diena pirkiniams, susijusiems su namais, buitimi, šeima, moteriškumu. Tinka pirkti drabužius, kosmetiką, gėles, užsiimti grožio ir vandens procedūromis, pirkti maisto produktus, virtuvės reikmenis. Svarbu tinkamai pasirūpinti tiek savo, tiek ir beglobiais gyvūnėliais.

Spalvos. Sidabrinė, šaltai žydra. Aprangoje ypač tiktų gėlėti motyvai.

Antradienis – Marso diena

„Shuterstock“ nuotr.
„Shuterstock“ nuotr.

Bendras fonas. Pats metas aktyviems darbams. Šią dieną protinga būtų kuo mažiau tinginiauti, todėl patartina dalyvauti kolektyvinėje veikloje, rodyti iniciatyvą, spręsti aštrias problemas, nebijoti atlaikyti savo pozicijos. Šią dieną laimi ryžtas, atkaklumas, aktyvumas ir gebėjimas kovoti su iššūkiais.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu: planetų įtaka jūsų likimui. Aiškina astrologė Lana Kutkytė (I dalis)

Antradienio energija itin kovinga ir konkurencinga, todėl pernelyg neužsisvajokite, o verčiau dirbkite gerai ir greitai, kitaip priešai arba konkurentai jus aplenks.

Tinkamas metas pradėti kažką naujo, tačiau tai turėtų būti darbai, kuriuos įmanoma greitai užbaigti. Taip pat pagyvėja susidomėjimas sporto renginiais bei varžybomis. Tinkama diena pradėti sportuoti.

Gerovė. Sustiprėja poreikis judėti, tad puikus metas investuoti į sporto įrangą, aprangą ar įsigyti abonementą į sporto klubą. Visgi pirkiniams Marso diena nėra palanki, nebent tai būtų įvairus darbo instrumentai ar metalo dirbiniai.

Spalvos. Įvairiausių atspalvių raudona. Drabužiai neturėtų varžyti jūsų judėjimo laisvės.

Trečiadienis – Merkurijaus diena

„Shuterstock“ nuotr.
„Shuterstock“ nuotr.

Bendras fonas. Šią dieną įvykiai vystosi ypač sparčiai, todėl sėkmingiausi būna tie, kurie turi savyje komunikabilumo, draugiškumo, lankstumo bei gebėjimo greitai mąstyti. Jei norite prisitaikyti prie dienos fono, leiskite sau elgtis laisvai, jaunatviškai, reaguokite į įvykius greitai ir gyvybingai.

Svarbu nebūti vienumoje, tai laikas, kai geriausios galimybės atsiveria būtent per bendravimą, todėl nesėdėkite užsidarę. Šiai dienai geriausia planuoti tuos darbus, kurie jus domina, leidžia išmokti kažko naujo.

Merkurijaus diena yra puiki proga išsiruošti į įdomias, bet netolimas kelionės bei komandiruotes, pradėti mokytis vairuoti, ieškoti informacijos internete ar knygose, tvarkyti dokumentus.

Gerovė. Greičiau nei įprastai pavyks išmokti kažko naujo, todėl verta investuoti į mokslus, apsilankyti knygyne, bibliotekoje, konsultuotis su aplinkiniais, klausinėti. Geras metas pirkti rašymo priemones, įvairią aparatūrą ar transporto priemones.

Spalvos. Geltona, balta. Nevenkite jaunatviško stiliaus.

Ketvirtadienis – Jupiterio diena

„Shuterstock“ nuotr.
„Shuterstock“ nuotr.

Bendras fonas. Sėkmingiausia diena, kuomet ypač norisi gyventi plačiai, patirti nuotykių, veržtis į priekį. Optimizmas šią dieną yra ypač sveikintina savybė. Tikėkite, kad viskas bus gerai, ieškokite savojo pašaukimo, dvasinio mokymo.

Jupiterio diena ypač palanki pamąstyti apie tikrojo savo kelio atradimą, bendrauti su dvasiniais mokytojais, taip galite aiškiai suvokti, kuria linkme judėti toliau.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu: planetų įtaka jūsų likimui. Aiškina astrologė Lana Kutkytė (2 dalis)

Puikus laikas studijuoti dvasinę literatūrą, pasidomėti svetimomis kultūromis, mokytis užsienio kalbos, bendrauti su užsieniečiais. Kuomet nusišypsos sėkmė, svarbiausia bus jos neišsigąsti, nes ši diena priklauso lyderiams, kurie nebijo veikti plačiai ir tiki, jog gali įveikti visus sunkumus.

Gerovė. Šią dieną palanku planuoti tolimas keliones, organizuoti, pirkti bilietus bei kitus kelionei reikalingus daiktus. Pagalvokite, kaip galite pagerinti savo socialinę padėtį, padidinti autoritetą. Drąsiems tai puikus laikas investuoti į stambius projektus.

Spalvos. Mėlyna, purpurinė. Suderinkite prašmatnumą su kuklumu.

Penktadienis – Veneros diena

„Shuterstock“ nuotr.
„Shuterstock“ nuotr.

Bendras fonas. Sunkus darbas šią dieną einasi sunkiai, kadangi labiau rūpi įvairiausi gyvenimo malonumai, norisi atsipalaiduoti, būti gražioje ir malonioje aplinkoje. Jei dirbsite darbą, kuris jums teikia džiaugsmą, tuomet ir pinigai ateis lengviau, o šią dieną pinigai gali būti ypač aktuali tema.

Venera itin palaiko tvarkant materialius reikalus, tad palanku sukurti sau geresnio uždarbio galimybes – panaudokite tam savo vidinius talentus. Tinkama diena užmegzti ryšį su gamta ir iš jos pasisemti naujų jėgų. Tai tinkamiausia diena meilės pasimatymams, sužadėtuvėms, vestuvėms, gražiems santykiams puoselėti bei užmegzti.

Gerovė. Meilė šią dieną yra tiesiog magiška, juk ji globojama pačios Veneros, tad skirkite pakankamai laiko, energijos ir pinigų, kad galėtumėte ją dar labiau išpuoselėti. Malonios dovanos ir skanūs patiekalai bus ypač įvertinti. Gera diena pasirūpinti savo kūno grožiu ir sveikata, pirkti papuošalus, aprangą, kosmetiką, apsilankyti grožio, masažo salone.

Spalvos. Rožinė, pastelinės spalvos. Šią dieną ypač svarbu pasipuošti.

Šeštadienis – Saturno diena

„Shuterstock“ nuotr.
„Shuterstock“ nuotr.

Bendras fonas. Šiandien negaiškite laiko smulkiems, vienadieniams reikalams. Norint tinkamai išnaudoti šios dienos jėgą, reikėtų kurti konkrečią strategiją ateičiai, elgtis disciplinuotai ir statyti tai, kas tvirta ir ilgam.

Išsikelkite sau konkretų, realų tikslą ir patys imkitės atsakomybės, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Atidžiai išanalizuokite bet kurią šios dienos situaciją, neskubėkite imtis veiklos, veržtis į priekį neapgalvotai, būkite kuklūs, taip laimėsite žymiai daugiau.

Saturno dieną ypač svarbu yra neturėti iliuzijų, blaiviai matyti realybę ir jos neišsigąsti. Tai dvasinės jėgos, tolimos įžvalgos, brandžios išminties diena, todėl medituokite, užsiimkite joga, dirbkite rimtus darbus, būkite susikaupę, mažiau kalbėkite ir nevenkite pabūti vienumoje.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Dėkingumo įtaka jūsų gyvenimui ir praktinis šios savybės lavinimas

Gerovė. Viena pagrindinių šios dienos savybių yra praktiškumas, tad sėkmingai galite pirkti daiktus, kurie bus ilgai naudojami. Ypač tinkama diena pirkti žemės sklypą bei mineralus. Taip pat svarbu investuoti į savo profesinių žinių gilinimąsi.

Spalvos. Tamsiai mėlyna, juoda. Apranga turėtų būti santūri, be jokios ekstravagancijos.

Sekmadienis – Saulės diena

„Shuterstock“ nuotr.
„Shuterstock“ nuotr.

Bendras fonas. Puiki diena įsimylėti, eiti į romantiškus pasimatymus, linksmintis, žaisti, sportuoti, smagiai pailsėti ir užsiimti tais dalykais, kurie jums suteikia džiaugsmą. Juolab kad Saulės diena nėra palanki nuobodiems, kasdieniams darbams, tačiau ypač palanki kūrybai, naujų talentų savyje atradimui ir atskleidimui.

Šią dieną ypač svarbu skirti pakankamai dėmesio vaikams, dažniau pagirti, leisti būti savimi. Maloniomis dovanomis ir komplimentais galite lengvai padaryti įspūdį aplinkiniams. Būkite aktyvūs, nepersimiegokite, sportuokite, pavedžiokite šunį, sudėliokite savo asmeninius planus kitai savaitei ir būtinai padėkokite už tai, kas jums gyvenime duota.

Gerovė. Gali kilti poreikis išlaidauti, pirkti prašmatnius daiktus ar lankytis pasilinksminimo vietose. Diena tinkama pasirūpinti savo įvaizdžiu, reprezentuoti save. Taip pat tinka pirkti vaikiškas prekes.

Spalvos. Auksinė, geltona. Įliekite į įvaizdį daugiau žaismingumo.


Vis dėlto reikėtų turėti omenyje, jog ši pateikta informacija yra tik dalinė, todėl nereikėtų į ją žvelgti fatališkai ir suabsoliutinti. Dienos fonas, įvykiai, nuotaikos  priklauso dar nuo daugybės faktorių, kurie kiekvieną žmogų veikia skirtingai, todėl naudokite šias žinias išmintingai, stebėkite ir analizuokite kiekvieną savo gyvenimo dieną. Juk kiekvieno žmogaus santykis su planetomis yra vis kitoks, o savistaba yra puikus būdas šį santykį atskleisti.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės Lanos Kutkytės konsultacijai „Facebook“ paskyroje „Sadhana“.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai