Tobulėkime kartu. Kaip išmokti išspręsti kankinančią situaciją ir atsikratyti nerimo

Moteris / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Rytų išmintis teigia: „Kuo lėčiau kvėpuoji, tuo ilgiau gyveni“. Visgi gyvenimo tempas skatina žmones skubėti, nuolat bėgti pirmyn ir tiek daug nuveikti per dieną, kad, tarkime, šiandien būna sunku prisiminti, ką veikėme dar vakar.

Žinoma, visi supranta, kad rasti laiko dvasinei pusiausvyrai atgauti, kokybiškam poilsiui, atsipalaidavimui išties būtina, juk kitaip laukia migrena, depresija, imuninės sistemos nusilpimas, skrandžio opos, nemiga ir t. t.  O ką jau kalbėti apie tai, jog nustojama girdėti sielos poreikius, o tai anksčiau ar vėliau sukelia disharmoniją, kuri skverbiasi į visas žmogaus gyvenimo sritis.

Protas nėra visagalis

Temą šiam straipsniui pasufleravo klientai, kurie dažnai skundžiasi, kad juos persekioja nerimas dėl praeities įvykių, dėl to, kas dar laukia ateityje arba dėl apskritai sunkiai suvokiamų priežasčių.

Astrologė Lana Kutkytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Paprastai situacija yra nusakoma taip: „Po sunkios dienos noriu tiesiog „atsijungti“, noriu miegoti, tačiau užmigti negaliu. Tenka vartytis lovoje iki paryčių, o kai užmiegu, netrukus vėl pabundu. Pažadina mintys apie konkrečią problemą arba didžiulis nepaaiškinamas nerimas“.

Panašius atvejus vienija ir panašios problemos: nerandama atsakymo į kamuojantį klausimą, neaišku, kaip spręsti kankinančią situaciją, nespėjama atlikti savo darbų.

Gyvenimą dar labiau apsunkina tai, kad žmonės linkę sugalvoti sau papildomų tikslų, iššūkių, darbų, kurie yra visai nebūtini, o tam, kad juos spėtumėte įgyvendinti, gali prireikti net keleto gyvenimų. Jau vien sąmoningai peržiūrėję savo tikslus ir svajones, galime išbraukti nemažai sunkumų iš savo gyvenimo.

Pagalvokite, kiek užduočių, santykių, darbų jūsų gyvenime yra jau savo laiką atgyvenę proto įpročiai, tiesiog primestos visuomenės ar šeimos narių normos, neatitinkančios sielos pasirinkto kelio, kiek jų yra skirti tik savo ego arba aplinkinių poreikiams tenkinti.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Keturių stichijų harmonizavimas savyje specialia kvėpavimo praktika

Kai pasiryšite išbraukti tuos dalykus, kurie nėra reikalingi šiame gyvenime ir daro jus nelaimingus, tuomet ir nerimo bus gerokai mažiau. Tai ir paprasta, ir sudėtinga tuo pat metu, bet juk žymiai lengviau eiti su patogia rankine, kurioje yra visi būtiniausi daiktai, užuot tampiusis didžiulį lagaminą, kuriame pusė daiktų yra nereikalingi ar netgi ne jūsų.

Kai pasiryšite išbraukti tuos dalykus, kurie nėra reikalingi šiame gyvenime ir daro jus nelaimingus, tuomet ir nerimo bus gerokai mažiau. 

Kodėl dažnai būna sudėtinga rasti išeitį iš sudėtingos situacijos? Protingas ir, atrodytų, daug gyvenimiškos patirties turintis žmogus nemiega naktimis, nuo ryto iki vakaro galvoja, kaip išspręsti jį kankinančią problemą, tačiau atsakymo, aiškaus žinojimo vis nėra. Taigi, ką daryti?

Užtektų tik įsisąmoninti, kad klausimus dėl savo sunkių situacijų galime perduoti aukštesnėms  jėgoms, kurios gerai žino, kaip spręsti bet kurią situaciją, ko mums iš tikrųjų reikia, o kas yra tiesiog nereikalingas  bagažas.

Kiekvienas žmogus turi tam teisę, kiekvienas turi tą galimybę ir vienokį ar kitokį gebėjimą, nes kiekvienas atėjo į Žemę iš to paties Šaltinio. Perleidus problemą į aukštesnį lygmenį, esantį virš įpročių, lūkesčių, emocijų, proto, intelekto, atsivertų visai kitoks situacijos suvokimas. Juk ne be reikalo sakoma, kad iš aukščiau geriau matosi.

Gebėjimas perleisti situaciją

Kaip dažnai rimti gyvenimo pokyčiai prasideda nuo paprastų dalykų... Jūs turite klausimą, į kurį patys negalite atrasti teisingo atsakymo, o kreiptis pagalbos negalite arba nenorite. Tuomet ramiai pabūkite vienumoje, tiesiog stebėkite savo kvėpavimą ir leiskite sau suvokti, jog jau žinote ir turite viską, ko jums reikia, tiesiog reikia išmokti tą žinojimą išgryninti.

Astrologė Lana Kutkytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Jūsų aukščiausiasis Aš, Dievo, Dvasios dalis jumyse jau turi visus atsakymus, tačiau dažnai asmenybė neturi to šviesaus, vientiso, betarpiško ryšio, kad galėtų laisvai priimti, o dar svarbiau – aiškiai atskirti suvokimą, atėjusį iš aukštesnio lygmens, nuo žmogiškųjų minčių, lūkesčių, susikurtų iliuzijų. Kita vertus, įmanoma šį ryšį su Šaltiniu, savo aukščiausiuoju Aš, su Dievu, Dvasia ar kaip jums priimtina kreiptis, atstatyti tik praktiškai tą darant.

Kai pajusite, jog esate pasiruošę, aiškiai suformuluokite klausimą, situacijos apibūdinimą ir tuomet pagarbiai paklauskite: „Ką turiu daryti? Ko aš nesuvokiu, ko nematau, kur klystu? Parodykite, kaip tai spręsti?“

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Veneros padėtis Zodiako ženkluose: kaip mylite ir suvokiate jausmus

Perleiskite šią situaciją aukštesniam Dvasios planui, nenorėkite visko kontroliuoti, o tiesiog pasitikėkite procesu. Žinoma, būtent pasitikėti gali būti sunkiausia, juk protas nemėgsta neaiškumų, jis mėgsta viską, kas apčiuopiama, nuspėjama, patikrinama ir matoma, tad normalu, kad taikant gyvenime šią techniką, gali prireikti kantrybės, bet atsakymas visada ateina.

Perleidus problemą į aukštesnį lygmenį, esantį virš įpročių, lūkesčių, emocijų, proto, intelekto, atsivertų visai kitoks situacijos suvokimas. 

Jis gali jums patikti, o gali ir nuvilti. Galite jį išgirsti ir suvokti aiškiai, o galite jį supainioti su proto sukurtomis iliuzijomis. Protas gali padiktuoti savo paties sukurtą, patogų atsakymą. Kaip ateis atsakymas? Žinoma, tai  nereiškia, kad angelas ar pats Dievas ateis pas jus ir  paaiškins, ką turite daryti, tokia tikimybė yra išties menka. Stebėkite aplinką, ženklus, suvokimus, sapnus, įvykius – atsakymas ateis, o ar jį girdėsite ar ne, – čia kitas klausimas.

Būkite pasiruošę tam, kad nebūtinai viskas bus taip, kaip jums norėtųsi. Dvasinis tobulėjimas ne visada būna tik malonus: juk gali tekti kažko atsisakyti, paaukoti svajonę ar susitaikyti su tuo, kad jūsų norai yra nereikalingi jūsų sielos evoliucijai, ir tai atneša į gyvenimą neharmoningų situacijų. Jei atsakymo suvokti nepavyktų iš pirmo karto, tuomet pavyks iš antro ar trečio, jei tik to bus siekiama, grįžtamąjį ryšį pajusti tikrai pavyks.

Tiems, kas domisi astrologija

Pasistenkite kuo mažiau kreipti dėmesį į pasiūlymus, „ženklus“, mintis, staigias savo ar kitų idėjas, kurios ateina 9, 19, 26 ir 29 Mėnulio dienomis.

Be to, jei jums sunkiai sekasi atsipalaiduoti, pasitikėti gyvenimu, jaustis saugiam, pažiūrėkite, kokioje padėtyje yra jūsų natalinis Mėnulis.  Kuomet jis būna neharmoningas, žmogui sunku atsipalaiduoti, ramiai miegoti (čia dar ir Neptūnas veikia), nuraminti baimes.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. 12 dienų nuo gimtadienio – veiksmingas metodas koreguoti ateitį

Galbūt vertėtų imtis priemonių, kuriuos padėtų sušvelninti jo įtaką, nors rimtus sprendimus visuomet reikia priimi tik gerai išstudijavus visą horoskopą, o ne vieną jo dalį.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės L. Kutkytės konsultacijai „Facebook“ paskyroje „Sadhana“.

Skaitykite daugiau