Tobulėkime kartu: dažniausi sapnų simboliai. Aiškina astrologė Lana Kutkytė (II dalis)

Mėnulis / „Shuterstock“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-01-18 16:00
Žinios yra galia. Jų pasisemti galime ne tik dienos metu, bet ir paprasčiausiai miegodami. Simboliai, kuriuos matome sapnuose, yra mūsų pasąmonės kalba. Kuomet šią kalbą suprantame, tuomet atrandame raktą į bet kurios gyvenimo situacijos esmę.

Jeigu tik žmogus panorėtų, kiekvienas jo sapnas galėtų tapti jam tarsi kelrode žvaigžde, nurodančia teisingą sprendimą, atskleidžiančia kankinančias baimes ar pakuždančia užuominą. Tam tereikia įsigilinti ir perprasti savo sapnus, o juk sapnų kalba – tai simbolių kalba.

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Šių simbolių aiškinimasis gali priminti labirintą. Atsiverčiate vieną sapnininką – ten vienoks paaiškinimas, atsiverčiate kitą sapnininką – ten jau randate visai kitokį paaiškinimą. Ankstesniame straipsnyje jau kalbėjome, kad kiekvienas turi savo unikalią patirtį, todėl skirtingi simboliai mums sukelia skirtingų asociacijų (I dalį apie sapnų simbolius skaitykite čia.).

Tos asociacijos yra pernelyg individualios, todėl sapnininkas ne visuomet gali padėti išsiaiškinti vaizdinio reikšmę. Juk iš tikrųjų žmogus nieko nepamiršta, o tiesiog perkelia patirtį į pasąmonės saugyklą, kuriuoje slypi visi sukaupti išgyvenimai, mintys, žinios, emocijos. Vis dėlto yra simbolių, kurie dažniau nei kiti tinka daugeliui. Tačiau perskaitę simbolio reikšmę, neskubėkite daryti sprendimo, tinkamai išanalizuokite savo gyvenimo situaciją.

Jei sapnuojate, kad esate nuogi viešumoje

Kokia tikimybė, kad sveiko proto žmogus gali miesto centre netikėtai pastebėti, jog yra visiškai nuogas, nes prieš išeinant iš namų pamiršo apsirengti? Taigi, savaime suprantama, kad tai tipiški emocinės iškrovos sapnai. Jie būna visiškai neracionalūs, o jų paskirtis yra išlaisvinti nuo baimių, streso, nerimo dėl galimų ateities įvykių.

Kuo fanatiškiau žmogus saugo savo tobulą įvaizdį, bijo parodyti savo trūkumus ar paslaptis, tuo dažniau sapnuoja panašias situacijas. Tai įprasta tiems, kurie bijo apsijuokti, būti pažeminti viešai arba tiems, kurie bijo, kad jų paslaptys bus atskleistos.

Kuomet kitą kartą sapnuosite nuogumą, pamėginkite įsivaizduoti, kad aplinkiniai, kurie į jus sapne spokso, irgi yra nuogi. Žinoma, valdyti savo sapną ir apskritai suvokti, kad miegate, yra ne taip ir paprasta, tačiau įmanoma. Gali nepavykti iš pirmo karto, tačiau ankščiau ar vėliau pavyks, ypač jei suformuosite tokį ketinimą. Tokiu būdu galite save išgydyti nuo viešumos baimės, perprogramuoti save ir suvokti, kad visi žmonės turi trūkumų, visi klysta, o ne vien tik jūs.

Jei sapnuojate savo mirtį

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Jeigu girdėjote ar skaitėte, kad mirę sapne jūs galite mirti iš tikrųjų – tai visiškas mitas. Nors šie sapnai gali bauginti, tačiau jie visiškai nereiškia fizinės mirties. Aš pati daugybę metų vis susapnuoju mirtį, tad iš patirties galiu pasakyti, kad to bijoti tikrai neverta, o reikėtų tik džiaugtis.

Jeigu kada sapnavote arba dar sapnuosite, kad mirštate, vėliau atidžiai stebėkite savo gyvenimą, nes jis pasikeis. Paprastai tiems, kurie užsiima aktyviomis dvasinėmis praktikomis, dirba su savimi arba išgyvena sunkų transformacijos laikotarpį – tai gana dažnas sapnas.

Jis nurodo baimės ar neigiamos savybes atsikratymą, perėjimą į naują sąmonės kokybę, naują požiūrį. Pagaliau bus užbaigta situacija ar santykiais, kurie jau yra atgyvenę ir neleidžia jums tobulėti.

Jei sapne krintate žemyn

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Atėjo metas kažką gyvenime paleisti, išeiti iš savo saugumo zonos ir pasitikėti gyvenimu. Ypač dažnai kritimą sapnuoja valdingi, kontroliuoti situaciją mėgstantys žmonės. Tie, kurie mėgsta žinoti, numatyti keletą žingsnių į priekį ir jokiais būdais nesutinka leisti gyvenimui juos nustebinti.

Jei jus lanko kritimo žemyn sapnai, tuomet išanalizuokite savo gyvenimo padėtį, nes greičiausiai dabar patiriate daug streso, bijote, kad galite suklysti, ir reikalai ims slysti iš rankų. Retai šie  sapnai būna pranašiški, o tuo labiau troškimų, nes beveik visuomet tai yra išlaisvinimas nuo įtampos.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Problemų sprendimas sapnuojant ir astralinės kelionės

Vis dėlto, jeigu pagal ankstesniame straipsnyje aprašytą metodą nustatėte, kad sapnas yra pranašiškas, tuomet jis galimai nurodo, kad galite netekti savo įtakos, valdžios, užimamos pozicijos, autoriteto, nebevaldyti situacijos.

Jei sapnuojate namus ar kambarius

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Jeigu visas dėmesys sapne yra nukreiptas į namą, jis svarbiausias objektas, tuomet greičiausia, jog šis namas simbolizuoja jus pačius. Tokie sapnai parodo, kas vyksta jūsų vidiniame pasaulyje, kokie išgyvenimai, problemos ar džiaugsmai yra aktualiausi.

Jei namas aptriušusiomis sienomis, grindimis ir baldais, nešvarus, jame trūksta šilumos, ramybės, šviesos, nesijaučiate jame saugiai arba jaučiate kažkokios bauginančios būtybės buvimą, tai signalas, kuris praneša, jog jūsų fizinė, emocinė, psichologinė būklė yra prasta.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Ką žinome apie sapnus ir kaip juos išaiškinti?

Jeigu sapnuojate, kad jūsų namai ar kambarys yra per ankštas, dūstate jame, viskas užgriozdinta daiktais ir trūksta vietos, tuomet metas plėstis. Peraugote save ir savo gyvenimą, todėl atėjo laikas judėti toliau ir siekti daugiau.

Atkreipkite dėmesį į tvarką namuose. Galbūt viskas švaru, tačiau baldai ir daiktai yra netvarkingai išdėstyti, išmėtyti, yra netinkamose vietose. Tuomet pagalvokite apie tvarką savo realybėje, nes galimai jums trūksta organizuotumo, disciplinos, o šis sapnas praneša, kad pravartu susitvarkyti dienotvarkę, kad gyvenime būtų daugiau tvarkos.

Jei sapne nuo kažko bėgate

Bandote išvengti kažko nemalonaus, nenorite stoti akis į akį  su problemomis ir jas išspręsti, vengiate prisiimti atsakomybę. Realiame gyvenime vis bėgate nuo kažkokios situacijos ir todėl pakartotinai tą išgyvenate emocinio išlaisvinimo sapne. Svarbiausia yra išsiaiškinti, nuo ko sapne jūs bėgate.

Jeigu atsisuksite ir pamatysite, kas jus vejasi, tuomet taps aišku, ko taip vengiate ir kas jus taip gąsdina. Tam tikrais atvejais, tai sapnuoja žmonės, kurie bijo fizinės grėsmės jų atžvilgiu. Taip pat vertėtų pagalvoti, jog galbūt per dažnai žiūrite siaubo filmus, gal jūsų dienotvarkėje per daug smurtinių ir kriminalinio pobūdžio laidų.

Jei sapnuojate mokyklą, egzaminus

Esate jau suaugę žmonės, tačiau vis sapnuojate mokyklą? Mažiems vaikams, moksleiviams mokykla yra tarsi darbo vieta. Tai jų svarbiausia pareiga. Jie gauna užduočių, privalo punktualiai atvykti į pamokas, o kontroliniai darbai ir egzaminai tikrina jų „kvalifikaciją“.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika: nuo Avino iki Vėžio (I dalis)

Jei sapnuojate, kad vėl turite ruoštis pamokoms ar egzaminams, tuomet greičiausiai susidūrėte su rimtu gyvenimo iššūkiu ir abejojate, kad sugebėsite susitvarkyti. Jeigu sapne pabėgate iš pamokos, tai nurodo, jog bandote išvengti atsakomybės.

Jei sapnuojate vandenį

Astrologė Lana Kutkytė.
Astrologė Lana Kutkytė.

Vanduo sapne simbolizuoja emocijas, vidinę būseną. Jei sapnuojate, jog aplink yra užšalęs vanduo – tai simbolizuoja santykių pabaigą arba meilę be atsako. Jei vanduo yra nešvarus, galbūt net sapnuojate pelkę, tuomet reikėtų rimtai susirūpinti sveikatos, santykių reikalais bei pagalvoti apie savo dvasinę būseną.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika: nuo Liūto iki Skorpiono (II dalis)

Na, o jeigu sapnuojate skaidrų, tiesiog švytintį vandenį, sapne jaučiatės laimingi, tuomet galite tikėtis puikios savijautos, nuotaikos, gražių santykių, naujienų, pasveikimo. Neramus vanduo, bangos, sūkuriai nurodo, jog nesugebate susitvarkyti su savo emocijomis, ir jos daro įtaką jūsų sprendimams.

Vis dėlto pats produktyviausias darbas su sapnais vyksta tuomet, kai žmogus pats siekia įsigilinti į kiekvieną savo sapną, o ne tik skaito sapnininką, kadangi tiek yra tiesiog per mažai.

Stebėkite ir užsirašykite visus, net ir smulkiausius savo matomus simbolius, taip pat stebėkite įvykius ir nuotaikas dienos metu. Taip jūs susikursite asmeninį sapnininką, kuris ir yra pats tiksliausias.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika: nuo Šaulio iki Žuvų (III dalis)


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, registracija Lanos Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai