Tobulą pilvo presą parodžiusi Indrė Burlinskaitė prisipažino kasdien padaranti po 600 atsilenkimų

Indrė Burlinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Kitokios“ atlikėja Indrė Burlinskaitė nesiliauja gerbėjų stebinusi savo išvaizda: mergina nuolat susilaukia komplimentų dėl sportiškos figūros. Naujoji Indrės nuotrauka, kurioje apnuogintas itin ištreniruotas jos pilvo presas, nepaliko abejingų gerbėjų.

„Merginoms dažnai kyla šis klausimas, kasdien sulaukiu laiškų, į kuriuos stengiuosi atsakyti ir padėti. Labai džiaugiausi, kuomet dvi merginos pasigyrė, jog pasinaudojusios mano patarimais numetė 5 ir 10 kilogramų“, – portalui Žmonės.lt sakė Indrė, paklausta, kaip jai pavyksta turėti tokį ryškų pilvo presą.

Pasiteiravus, kokia gi jos sportiškos figūros ir vis tobulėjančių kūno linijų paslaptis, mergina teigė kad kasdienis sportas ir sveika mityba tapo jos gyvenimo būdu ir gražios figūros garantu.

„Sportuoju beveik kiekvieną dieną – nors varžyboms nesiruošiu, bet sporto salės neapleidžiu. Man labai gražu sportiškas merginos kūnas, nes tai liudija apie stiprų moters charakterį, gerą jos sveikatą. Tam, kad ištreniruotum pilvuką reikia daug pastangų sporto salėje. Aš per dieną padarau apie 600 atsilenkimų su svoriais ir be jų.  Aišku, to neužtenka, labai svarbu ir tinkama mityba“, – dėstė I.Burlinskaitė.

Indrė Burlinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau