„Tiulio fėja“ pristatė vestuvėms egzotiškuose kraštuose skirtas sukneles

„Tiulio fėjos“ vestuvinių suknelių kolekcija
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Trečiadienio vakaras buvo labai svarbus dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei. Drabužių kūrėja sukvietė savo bičiulius į mados namų „Tiulio fėja“ atidarymą. Šventės metu taip pat buvo pristatyta vestuvėms paplūdimyje tinkančių suknelių kolekcija.

Iš Vilniaus senamiesčio į Žvėryną persikėlę mados namai svečius pasitiko alsuojančiu tropikų karščiu. Nors už lango – gūdus ruduo, tačiau dizainerė kviestiniams svečiams kelioms valandoms leido pabėgti nuo šaltų orų. Salono interjerą puošė akį traukiančios tropinių vaisių kompozicijos,. Ši vasariška aplinka buvo sukurta ne veltui. V. Jakučinskaitė pastebi, kad tarp lietuvių itin populiarėja vestuvės egzotiškuose kraštuose. Merginos nori susituokti ten, kur šilta, geras oras, o nuotraukos atima žadą. Poros svarbiausiai gyvenimo šventei renkasi Maldyvus, Tailandą, Balį ar kitus egzotiškus kraštus.

Ta proga „Tiulio fėja“ mados namų įkūrėja sukūrė egzotiškuose kraštuose tinkančių suknelių kolekciją. Vestuvinių suknelių modeliais tapo žinomos Lietuvos moterys: aktorė Justė Zinkevičiūtė, šokėja Greta Mikalauskytė, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, modelis Justina Ieva Steponavičiūtė, verslininkė Inga Paksaitė-Stumbrienė ir modelis Deimantė Andriuškaitė.

„Tiulio fėjos“ vestuvinių suknelių kolekcija

Vestuvėms paplūdimyje V. Jakučinskaitė siūlo rinktis plevėsuojančio, permatomo audinio, kūną apnuoginančias sukneles. Pasak dizainerės, merginos paplūdimio vestuvėms išsirenka per sunkaus audinio, korsetinio tipo, kūną per daug dengiančias ar klasikinio stiliaus sukneles. V. Jakučinskaitė įsitikinusi – suknelė turi plaikstytis vėjyje, būti romantiškai seksuali, sukurti lengvumo efektą, susilieti su egzotiška aplinka.

Tinka viskas, kas netinka tuokiantis bažnyčioje.

„Tinka viskas, kas netinka tuokiantis bažnyčioje. Tuokiantis egzotiškuose kraštuose nebūna jokios cenzūros. Juk ceremonijoje dažniausiai dalyvauja tik nuotaka ir jos išrinktasis. Jokių piktų tetų žvilgsnių dėl per daug apnuoginto kūno ar neva santuokos ceremonijai nederamos aprangos.“

Visos vakaro metu pristatytos suknelės susideda iš bodžio ir susegamo sijono. Suknelė lengvai transformuojasi, yra patogi vilkėti paplūdimyje fotosesijos metu. Visi bodžiai yra siuvinėti smulkiais karoliukais, blizgučiais, gipiūro aplikacijomis.

„Tiulio fėjos“ vestuvinių suknelių kolekcija

Paruošti šias sukneles dėvėjimui prireikė trijų mėnesių. Visi siuvinėjimai yra rankų darbo, individualūs.

Skaitykite daugiau