Tituluota gražuolė Gabrielė Martirosianaitė gavo filologijos bakalauro diplomą

Gabrielė Martirosianaitė per diplomo teikimą / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-25 19:09
Antradienį tituluota gražuolė Gabrielė Martirosianaitė šv. Jonų bažnyčioje atsiėmė Vilniaus universiteto filologijos bakalauro diplomą.

„Pagaliau!!!! Aš tai padariau!!! Jaučiuosi laiminga!!!! Universitetas baigtas!!!!“, – savo „Facebook“ paskyroje džiugia žinia su draugais pasidalijo Gabrielė.

Vos gavusi diplomą, tą patį antradienį Gabrielė su gerais savo bičiuliais Justina Žemaityte ir Gyčiu Ivanausku išskrido pailsėti į Maljorką. 

Dirbti mokytoja neketina

Gražuolė anksčiau yra sakiusi, kad išklausiusi daugelio žmonių patarimus ji nusprendė pirma baigti lietuvių kalbos studijas, o vėliau stoti į žurnalistiką – būti lietuvių kalbos mokytoja G.Martirosianaitė neketina.

„Tai buvo apgalvotai pasirinktos studijos. Lietuvių kalbos studijos yra susijusios su viešaisiais pranešimais, prekių ar paslaugų reprezentavimu. Kalba yra pagrindinis ginklas, ją išmanyti reikia ir tokiam darbui reikia ją išmanančio žmogaus. Manau, kad vienaip ar kitaip mano ateitis bus susijusi su medija, viešaisiais ryšiais“, – tvirtino tuomet dar studijavusi filologiją Gabrielė.

Studentiškas naujienas sekite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čia verda studentiškas gyvenimas!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai