„Titaniko“ gerbėjus užplūdo sentimentai pamačius Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet kartu

Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-16 19:10
Los Andžele vykusioje „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje kultinio „Titaniko“ („Titanic“) gerbėjus užplūdo sentimentai, kai ekrane buvo parodytas draugiškas Leonardo DiCaprio (41 m.) ir Kate Winslet (40 m.) apsikabinimas.

Prieš beveik 20 metų Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio vaidino įsimylėjėlius Rouz ir Džeką juos išgarsinusiame filme „Titanikas“, kuris pasaulio kino teatruose uždirbo net 660 mln. JAV dolerių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Los Andžele išdalyti „Auksiniai gaubliai“: triumfavo „Hju Glaso legenda“

Sekmadienį Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio dalyvavo „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose, kur prieš reklaminę pauzę žiūrovai išvydo draugišką jų susitikimą – aktoriai šiltai apsikabino, o Kate Winslet kažko paklausus Leonardo DiCaprio​ veide pasirodė nuostaba.

Ši Leonardo DiCaprio veido išraiška ne vienintelė, tą vakarą sulauksi dėmesio – tikru interneto hitu tapo jo komiška reakcija, kai į jį atsitrenkė pro šalį ėjusi dainininkė Lady Gaga. Vėliau aktorius sakė nė nežinojęs, kas už jo eina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Leonardo DiCaprio prakalbo apie pasaulį prajuokinusią jo reakciją į Lady Gagą

Žmonės.lt primena, kad šiųmetinė „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonija buvo sėkminga abiem aktoriams: Leonardo DiCaprio buvo pripažintas geriausiu metų aktoriumi už savo darbą filme „Hju Glaso legenda“, o Kate Winslet gavo statulėlę už antraplanį vaidmenį juostoje „Steve Jobs“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai