„Tirpsta“ bilietai į jubiliejinį „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko koncertą

Kauno „Božolės“ choras ir grupė „Rondo“ / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-22 08:57
Likus kelioms dienoms iki jubiliejinio grupės „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko-Faros koncerto „Žalgirio“ arenoje, gerbėjai tebešluoja likusius renginio bilietus. Tiesa, 55-ąjį gimtadienį ir 40-ies metų darbo scenoje sukaktį lapkričio 24 d., šeštadienį, 19 val. švęsiantis Fara ramina, kad erdvi Kauno arena sutalpins visus.

„Bilietai tirpsta kaip pavasarinis sniegas, todėl tikimės sulaukti pilnos arenos žmonių. Labai džiaugiuosi, kad tiek daug žmonių nori kartu su manimi ir gausiu mano bičiulių atlikėjų būriu atšvęsti šią tikrai ne kasdien pasitaikančią progą. Esu labai sujaudintas tokio dėmesio. Neabejoju, kad atėję klausytojai liks patenkinti įspūdingu trijų valandų šou. Juokaujame, kad aparatūros kiekiu, pasiruošimui skirtu laiku ir dalyvių skaičiumi beveik prilygstame MTV apdovanojimams“, – šypsojosi „Rondo“ siela A.Ivanauskas.

Boso gitaristas ir dainininkas pasakojo, kad pirmieji techninės įrangos montavimo darbai prasidėjo dar savaitės pradžioje, o didžiausias darbas virs iš penktadienio į šeštadienį. „Žalgirio“ arenoje stovės net trys scenos – 16 metrų pločio ir 10 metrų ilgio pagrindinė ir dvi mažesnės, skirtos chorams „Varpelis“ ir „Božolė“.

Visai aparatūrai į „Žalgirio“ areną atgabenti prireiks 5 vilkikų. Renginyje dirbs 80-ies žmonių techninis personalas ir 40 savanorių.

Kokybišką garsą „paskanins“ įspūdingos vaizdo instaliacijos, matomos trijuose vaizdo ekranuose, kurių didžiausias – net 50 kv. metrų ploto. Garsas, apšvietimas ir vaizdo efektai – sinchronizuoti. Kiekvienos dainos vaizdo apipavidalinimas – skirtingas.

„Penktadienį į Eurolygos mačą atėję žiūrovai jau matys palubėje kabančią garso aparatūrą, kuri netrukdys „Žalgirio“ ir „Caja Laboral“ rungtynėms“. Tikimės, kad mūsų renginio režisierius Andrius Žiurauskas, kuris yra ir krepšinio varžybų vedėjas, neprarėks balso ir sugebės duoti nurodymus visiems šou dalyviams“, – mirktelėjo akį Fara, kurio telefonas pastarąjį mėnesį nenutyla nei minutėlei.

Gera nuotaika ir energija trykštantis A.Ivanauskas, pastuksenęs į medį tris kartus, džiaugiasi gera visų dvigubo jubiliejaus koncerte dalyvausiančių atlikėjų sveikata: „Viskas vyksta labai sklandžiai, permainingi rudeniški orai nei vieno dainininko ir muzikanto nepaveikė, tik Stano nepasisekė – jis po koncerto beveik iš karto turės važiuoti į oro uostą, nes 5 ryto išskrenda į Norvegiją“.

Renginio svečiai: Ovidijus Vyšniauskas, Česlovas Gabalis, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Donatas Montvydas, grupė „Local Legends“, Kauno rajono choras „Božolė“, Mia, Stano, šokių studija FU, Merūnas Vitulskis, Eglė Jakštytė, Marius Ivanoff, duetas „Just“. Koncerto vedėjai: Rolandas Vilkončius ir Jurgita Liukaitienė.

Jubiliejinis grupės „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko koncertas vyks lapkričio 24 d., šeštadienį, 19 val. Bilietus platina Bilietupasaulis.lt

15min.lt

Naujausi straipsniai