Tiriant reperio Maco Millerio mirties aplinkybes, sulaikytas dar vienas įtariamasis

Macas Milleris/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-26 19:54
Sulaikytas dar vienas vyras, siejamas su žymaus reperio Maco Millerio mirtimi, praneša BBC.

36-erių metų Ryanas Reavisas kaltinamas ginklų ir narkotikų laikymu. Kol kas neatskleidžiama, kaip jis susijęs su Maco Millerio mirtimi. Policija pasakojo, kad Maco Millerio namuose Arizonoje rado ginklų, marihuanos ir medikamentų. Muzikantas mirė sulaukęs 26-erių nuo narkotikų perdozavimo, tačiau tik šį mėnesį buvo nuteistas Cameronas Jamesas Pettitas. Jis kaltinamas žinomam reperiui pardavęs narkotikų.

Ariana Grande ir Macas Milleris / „Instagram“ nuotr.
Ariana Grande ir Macas Milleris / „Instagram“ nuotr.

Dainininkas rastas negyvas 2018 metais, prokurorai, nagrinėjantys jo mirties aplinkybes, teigia, kad Macas Milleris manė iš prekiavimu narkotikais užsiimančio Camerono pirkęs vaistų nuo skausmo (oksikodono). Tačiau atlikėjui buvo parduotas fentanilis, sintetinis opioidas, kuris yra itin stiprus ir dešimtis kartų stipresnis už morfijų.

Policija prieš metus pranešė, kad Macui Milleriui sustojo širdis ir jis, be sąmonės ženklų, buvo rastas savo namuose.

Anksčiau buvo rašoma, kad į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado sutvarkytus M. Millerio namus. Kaip spėjama, namai buvo išvalyti, norint paslėpti narkotikų vartojimo pėdasakus.
 
„Visiškai nelogiška, kad kažkas, suvartojęs mirtiną dozę narkotikų, būtų pagalvojęs išsivalyti namus. Išmesti visus buteliukus, atsikratyti nelegaliais narkotikais“, – skelbė policijos pareigūnai.

Naujausi straipsniai