Tinklaraštininkės nustebino Helovino kostiumais: „Įspūdingam įvaizdžiui daug investicijų nereikia“

Viktorija Šaulytė ir Simona Burbaitė/Monikos Remeikytės ir asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Visame pasaulyje šiandien ne tik vaikai, bet ir suaugusiesi virsta šiurpą keliančiais herojais – ne išimtis ir Lietuva. Žinomos tinklaraštininkės Simona Burbaitė ir Viktorija Šaulytė Helovino proga įsikūnijo į elfės ir bauginančios Ronaldo McDonaldo moteriškosios versijos amplua.

Tinklaraštininkė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė šįmet įkūnijo elfę XENONĄ. Sukurtį įspūdingą įvaizdį Simonai padėjo vizažistė Virga Steiblytė ir šukuosenų meistrė Žaneta Kanapkienė. Kurdama helovininį įvaizdį tinklaraštininkė norėjo įrodyti, kad įspūdingai atrodančiam kostiumui – daug investicijų nereikia.

Simonos Burbaitės Helovino įvaizdis/ Asmeninio albumo nuotr.

„Tai ne pirmi metai, kai su meistrėmis Virga ir Žaneta kuriame Helovino įvaizdį. Manau, kad tai puiki proga išlaisvinti savo kūrybiškumą ir tapti tokiu personažu, kuriuo niekada neišdrįstum būti. Apie kostiumų nuomos punktus esu pamiršus jau seniai! Nes tam, kad sukurtum puikų įvaizdį – nereikia daug investicijų. Būtent tai ir norėjome parodyti su meistrėmis ir įkvėpti kitus nebijoti eksperimentuoti“, – pasakojo S. Burbaitė.

Simonos Burbaitės Helovino įvaizdis/ Asmeninio albumo nuotr.

Stilistų dueto „ŠaŠa“ stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė šiemet per Heloviną įkūnijo Ronaldą McDonaldą moteriškame amplua.

„Kiekvienais metais noriu sukurti kažkokį naują personažą, man patinka pats procesas ir tai, kokie apmąstymai iš jo kyla, Visai neseniai įstrigo viena frazė: „Kažkas nustatė, kas yra juokinga, o kas – ne“. Ir iš tikrųjų dabar taip – kažkas kažką padiktuoja, pasijuokia, parodo ir visi taip darome, nes kažkodėl taip įprasta, bet dažniausiai net nepaklausiame savęs: „Kodėl aš tai darau?“. Dėl visuomenės spaudimo pamirštame prigimtinį vaikiškumą ir pasijuokimą iš savęs! Turbūt tai priminiau ir pati sau apsivilkusi šį kostiumą“, – kostiumo idėją atskleidė V. Šaulytė, Helovino vakarą su šiuo kostiumu eisianti į šiurpias vestuves.

Viktorijos Šaulytės Helovino kostiumas/Monikos Remeikytės nuotr.

„Šiandien su draugais darysime 2000-tųjų stiliaus vestuvių vakarėlį. Kiekvienais metais įveliu draugus į šiokią tokią avantiūrą. Mano mama dažnai būdavo vestuvėse svočia, todėl nuo vaikystės moku visus tostus bei palinkėjimus ir juos labai mėgstu. Vakare perimsiu šį amplua“, – juokėsi stilistė.

Viktorijos Šaulytės Helovino kostiumas (12 nuotr.)
+6
Simonos Burbaitės Helovino įvaizdis (4 nuotr.)

Skaitykite daugiau