Tinklaraštininkei Norai Žaliūkei gimė sūnus

Nora ir Marius Žaliūkai / „Migle K Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-25 12:42
Tinklaraščio „Knygų dama“ autorės Noros Žaliūkės ir jos vyro futbolininko Mariaus Žaliūko namuose – džiugios nuotaikos. Porai gimė sūnus.

Naujienomis Nora pasidalijo socialiniame tinkle.

Nora pasakojo, kad kūdikis gimė anksčiau nei turėjo.

„Labai netikėtai, kiek anksčiau, kiek mažesnis ir kiek lengvesnis – Mariukas atėjo! Bet juk taip ir atsiranda herojai“, – „Facebook“ rašė ji. 

Pora berniuką pavadino Mariumi.

Žiniomis, kad netrukus sulauks šeimos pagausėjimo Nora pirmą kartą pasidalijo spalio mėnesį.

„Vaikelio laukimas mums užtruko šiek tiek ilgiau nei metus. Pastoti nebuvo lengva – iškart po vestuvių nepavyko, – Žmonės.lt pasakojo N. Žaliūkė. – Labai greit abu su vyru supratome, kad kažkas negerai ir pradėjome ieškoti pagalbos“.

Moteris pasakojo, kad nors gydytojai dažniausiai siūlo kreiptis tik po metų nesėkmingų bandymų, jiedu su Mariumi ilgai nedvejojo ir vėliau džiaugėsi, kad atrado jiems tikusius savo srities profesionalus.

Nora ir Marius Žaliūkai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Nora ir Marius Žaliūkai / Gretos Skaraitienės nuotr.

Pora vienas kitam amžinąjį TAIP ištarė 2018-ųjų rugpjūtį Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios koplyčioje. Svarbią dieną jaunavedžių liudininkais tapo Noros sesuo Goda Sudarytė ir Mariaus geriausias draugas Marius Mikoliūnas. Pora pasirinko klasikinius žiedus, išgraviruotus viduje. 

Judviejų meilės istorija prasidėjo garsiam futbolininkui pamačius gražuolę tinklaraštininkę „Instagram“ tinkle. Už akių užkliuvo viena Noros nuotrauka ir Marius nusprendė parašyti. Tiesa, iš pradžių futbolininkui sekėsi nekaip – Nora prisipažįsta maniusi, jog tarp jos ir Mariaus negali būti nieko bendro: „Kai pirmą kartą jis man parašė, aš neatrašiau, nes galvojau, kad mudu per daug skirtingi, kad galėtume būti kartu. Aš skaitau labai daug knygų, domiuosi jomis, dirbu leidykloje. O Marius tuo metu žaidė futbolą užsienyje. Turėjau nusistatymą, jog sportininkai kažkuo kitu, be savo sporto šakos, nesidomi. Tačiau, po atkaklių Mariaus bandymų, sutikau nueiti į pirmąjį pasimatymą – tai įvyko po kelių mėnesių susirašinėjimo. Mariui grįžus į Lietuvą, mes ėjome į pikniką ant Tauro kalno“.

Temos:
Aktualu Šeima

Naujausi straipsniai