Tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė pagimdė antrą dukrą: atskleidė vaikelio vardą

Tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Pagausėjo tinklaraštininkės Soteros Šveikauskaitės (28) šeima – moteris pagimdė dukrą. Žinią apie antros atžalos gimimą Sotera patvirtino portalui Žmonės.lt.

Naujagimė šį pasaulį išvydo vasario 12 dienos vakarą. S.Šveikauskaitės dukra gimė 3600 g svorio ir 54 cm ūgio. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt antros dukros susilaukusi tinklaraštininkė neslėpė puikių emocijų. 

„Esame labai laimingi. Puikiai jaučiamės, dabar kartu su dukra ilsimės ir bandome apsiprasti viena su kita“, – sakė laiminga mama. 

Sotera atskleidė, kad mergaitę pavadino lotynų kilmės vardu – Adriana. 

„Vardą buvome išrinkę dar prieš gimstant dukrai, tačiau galutinai nusprendėme, kai išvydome mergaitę. Manome, kad jai šis vardas labai tinka“, – pasakojo S.Šveikauskaitė. 

Džiugia žinia S.Šveikauskaitė pasidžiaugė ir socialiniuose tinkluose. 

„Mes sveikos, stiprios ir pasiruošusios pažinti mus supantį pasaulį ir vieną kitą. Auk sveika, dukryte“, – rašė ji. 

2021-02-12, 20:45 3600kg, 54cm gimė mūsų mažylė Adriana⭐️✨Mes sveikos, stiprios ir pasiruošusios pažinti mus supantį pasaulį ir vieną kitą. Auk sveika, dukryte????

Posted by BabyBlog - apžvalgų tinklaraštis on 2021 m. vasario 13 d., šeštadienis

Likus kelioms dienoms iki gimdymo su Žmonės.lt bendravusi Sotera prasitarė, kad jau labai laukia gimstant dukrai, nes paskutinėmis nėštumo savaitėmis pradėjo jausti didelį nuovargį.

Penkiametę dukrą Aretę auginanti šeima naujagimę nusprendė pavadinti Adriana – vardą išrinko dar gerokai prieš mergaitei gimstant.

Nėštumas nestokojo išbandymų

Žmonės.lt primena, kad antrasis Soteros nėštumas nestokojo išbandymų – buvo netgi svarstyta, kad vaikelio išnešioti nepavyks.

Kai nėštumas pasiekė 37 savaičių terminą, Sotera socialiniuose tinkluose pasidžiaugė, kad pagaliau jos šeimą aplankė ramybė, nes kūdikis jau išnešiotas ir belieka sulaukti, kada pasibels į šį pasaulį.

„Saugi riba pasiekta. Ir jūs net neįsivaizduojat, ką tai man ir mano šeimai reiškia. Jeigu laiką atsuktume atgal... Lygiai prieš 30 savaičių turėjome minimaliai šansų, kad apskritai viskas eisis gerai... Pradinės diagnozės, kad nėštumas ne vietoje, vėliau, kad tai nesivystantis nėštumas, tikrai sukėlė daug baimių ir nevilties... Todėl kiekviena savaitė, kurią kas kartą vis pasiekiu, atneša mums patį didžiausią džiaugsmą ir laimę. Ir nors šis nėštumas kupinas išbandymų, bet tai tik padarė mane stipresne.

Laukiu tavęs, mažyle, laukiu, kad galėčiau visiems įrodyti, kad ir realiame gyvenime istorijos gali virsti pasakomis, o jos turėti laimingą pabaigą. Tikiu, kad būsi ypatinga...“ – jautriai likus kelioms savaitėms iki gimdymo apie nėštumą pasisakė S.Šveikauskaitė.

Sotera Šveikauskaitė / galartphotography nuotr.
Skaitykite daugiau