Tinklaraštininkė Simona Burbaitė dalijasi filmų rekomendacijomis: stilingi filmai – jos silpnybė

Simona Burbaitė/Linos Juciunaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-03 19:07
Knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė, tinklaraštininkė, modelis Simona Burbaitė tikrai žino, ką reiškia stilingas gyvenimas. Virš 43 tūkst. sekėjų socialiniuose tinkluose turinti mergina kasdien stebina savo išpuoselėtų estetikos suvokimu ir talentu kasdienybėje įžvelgti grožį. Tokie – estetiški bei įkvepiantys – ir jos mylimiausi filmai, kuriuos rekomenduoja pažiūrėti visiems.

Amžinai Stilingos“ (2014), rež. Lina Plioplytė

Šiandien pasaulyje yra vienas labai aiškus stereotipas (ypač mados industrijoje) – grožis priklauso jaunoms. O vyresnio amžiaus moterys tegul pasineria į senatvę, mezgimo siūlus arba į ką tik nori. Tik ne į grožį. Bet aš visada sakiau, kad grožis neturi amžiaus. Kaip ir seksualumas. Iš tiesų, tos moterys, kurios yra sulaukusios brandaus amžiaus man yra pačios žaviausios, gražiausios, seksualiausios, charizmatiškiausios ir visokios -iausios. Todėl šį filmą pamatyti verta, kad tuo įsitikintumėte patys.

DIOR ir aš“ (2015), rež. Frédéric Tcheng

Kiekviena mados mylėtoja privalo pamatyti šitą filmą ir taškas!

PATERSONAS“ (2016), rež. Jim Jarmusch

Tai drama ir komedija viename, kuomet žiūrėdamas filmą randi ir iš ko pasijuokti, ir apie ką pagalvoti. Patersonas įkūnija kiekvieno mūsų rutiną ir užsisukimą savuose ratuose, tačiau kartais labai sveika į viską pažvelgti iš šalies ir suprasti, ko iš tikrųjų trokšta širdis.

Aš, Tonya“ (2018), rež. Craig Gillespie

Šį filmą žiūrėjau lėktuve, skrisdama į Tailandą. Filmas sukurtas tikrais faktais apie be galo įkvepiančią moterį! Be to, Margot vaidyba – tobula. Myliu šią aktorę ir beveik visus filmus, kuriuose ji vaidina.

(Ne)tikros prancūziškos vestuvės“ (2014), rež. Philippe de Chauveron

Puiki prancuzų komedija, kurią rekomenduočiau savaitgalio atsipalaidavimui. Apskritai, prancūzų filmai ir jų humoras, romantika, daugiaprasmiai dialogai man labai patinka.

Tobuli melagiai“ (2017), rež. Alex de la Iglesia

Ši italų drama man labai patiko. Žiūrėčiau dar ir dar kartą. Ir, manau, kas kartą šis filmas pasirodytų vis kitoks. Apie meilę, draugystę, manipuliacijas, abejones – visą tai, kas aktualu kiekvienam žmogui.

Daugiau įkvepiančių filmų ieškokite www.zmonescinema.lt

Naujausi straipsniai